Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Nokia 206 - mesaj ayarlari

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 2

Nokia 206 - mesaj ayarlari

Merhaba, 

 

Dun Nokia`nin 206 modelinden bir telefon satin aldim. Mesaj ayarlari ile ilgili bir sıkıntım var.

Ve bu konuyu cozemezsem telefonu iade edecegim.

 

Problemim su. Gelen mesajlarda ve gonderilen mesajlarda tarih, rakam, telefon numarasi, web adresi ve mail adresi gibi sozcuklerin alti cizili olarak goruntuleniyor. 2 sayfalik ( ekranin boyutlarina gore dusunuldugunde ) basinda ve / veya sonunda bulunan bu alti cizili sozcukler yuzunden hareket tuslarina bastigimda direk olarak bu alti cizili olan sozcuklerin ustune kayiyor ekran. Bu sebeple mesajin basinda yada ortasinda yazilmis olan sozcukleri okuyamiyorum. 

 

Butun telefon ayarlarina, mesaj ayarlarina baktim ancak bu problemi cozemedim. Kullanim kitapciginda yada internette de bir bilgi bulamadim.

 

 

Bu konuyla ilgili ne yapabilecegim ile ilgili acil olarak geri donerseniz sevinirim.

 

Saygilarimla,
Handan Yortanli

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 2

Ynt: Nokia 206 - mesaj ayarlari

bu tip problem yasayan baskasi olur diye yazmak istedim. 

Metin yazi ayarlarinizi kucuk degil normal yaparsaniz sorun cozuluyor.