Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

destek yazılımı işlemi yüklenemedi

Yeni kullanıcı
nightwalker3890
İleti Sayısı: 3

destek yazılımı işlemi yüklenemedi

nokia 500 telefonumu bilgisayara bağlayıp nokia suite bağlanmak istediğimde bu hatayla karşılaşıyorum. destek yazılımı yüklenemedi diyor. buda nokia belle gibi bir yazılımı yüklememe engel oluyor. yardım bekliyorum.

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Ynt: destek yazılımı işlemi yüklenemedi

Merhaba,

http://nokia.ly/TARlnI adres üzerinden bilgisayarınıza Nokia Suite proğramını yükleyin, eğer daha önceden yüklemişseniz bunu tamamen bilgisayarınızdan kaldırıp o şekilde yükleme işlemini yaparak güncellemeyi tekrar denemenizi rica ediyorum.

Bu işleme rağmen olmaz ise sizden ricam farklı bir bilgisayar üzerinden deneyin.

Umarım durum düzelir.

Katkıda Bulunan
1nofate2

Sagolun iki ayri pcde denedim ikiside orjinal nokia suitden indirdim ama gene olmadi neyse saglik olsun bu arada nokia e7 ile skypeden goruntulu gorusme yapabiliyormuyuz e7 almayi dusunuyorumda butcem ona yetiyor

Katkıda Bulunan
1nofate2

Sagolun iki ayri pcde denedim ikiside orjinal nokia suitden indirdim ama gene olmadi neyse saglik olsun bu arada nokia e7 ile skypeden goruntulu gorusme yapabiliyormuyuz e7 almayi dusunuyorumda butcem ona yetiyor

Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Merhaba,

Skype gibi uygulamalar cihaza destek verdikçe kullanabilirsiniz, ancak destek verip vermediği ile ilgili bilgiyi uygulamanın kendi yayımcısı tarafından öğrenebilmektesiniz.

Teşekkürler

Yeni kullanıcı
nightwalker3890

nokia satış sorumlusuna müracat ediniz. konuyu neden başka yöne çekiyorsunuz sizinki halloldu diye bencillik yapmanızın bir anlamı yok gidin başka biyerde bütçenizi konuşun.

Yeni kullanıcı
nightwalker3890

sorun hala düzelmedi e72'de sorun çıkmıyor rahatlıkla nokia suiti kullanabiliyorum. nokia 500 de malasef böyle bir problem var. bu konudan mağdur insan sayısı da görüldüğü gibi fazlaca var. yardımınızı bekliyorum, teşekkürler.