Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

flash sorunu

Kayıtlı kullanıcı
İleti Sayısı: 1

flash sorunu

Merhaba, telefonum c6 01. Adobe flash player destekleyen tarayıcı var mı? Facebooktaki zygna pokeri oynamak için ne yapmalıyım ? Mağazada WWW diye bir program var acaba o flash playeri destekliyor mu ?
Kayıtlı kullanıcı
İleti Sayısı: 2

Ynt: flash sorunu

Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını
Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 78

Ynt: flash sorunu

Merhaba,

 

Cihazlarda Flash player desteği bulunmamaktadır. Genellikle Facebook gibi paylaşım siteleri üzerindeki oyunları oynayamamaktasınız. Flash player cihazlardaki desteğini kesmeye başlamıştır.

 

Teşekkürler