Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: CK-200 a Samsung Galaxy S Adv

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

CK-200 a Samsung Galaxy S Adv

Witam

 

Posiadam CAR Kit NOKIA CK-200 wcześniej miałem nokie E51 i wszystko diałało pięknie. Obecnie zmianiłem telegon na SAMSUNG GALAXY S ADVANCE. Zestaw łączy się bez problemu odbieranie i wykonywanie rozmów też jest ok. Jedyny problem jest z pobieraniem listy kontaktów. Pojawia się komunikat "BŁĄD POBIERANIA LISTY KONTAKTÓW". Nie wiem gdzie jest problem. Proszę o pomoc.

Profesor
Posty: 250

Dot.: CK-200 a Samsung Galaxy S Adv

[ Edytowane ]

 

 

Hej z tego co wiem, to w telefonach Nokia jest  profil rSAP (remote SIM acces profile) ktory własnie odpowiada za przekazywanie ksiazki tel. do zestawu. sprawdz czy twoj telefon posiada taki profil. jezeli posiada i dalej nic z tego, mysle ze musisz zresetowac zestaw :smileyhappy: 

 

 

Pozdro.