Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

Zarejestrowany użytkownik
Wojtione
Zaakceptowane rozwiązanie

Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

[ Edytowane ]

Witam,

Mam Lumie 820 w kolorze żółtym. Ogólnie bardzo fajny telefonik :smileyhappy: przy zakupie go w salonie od operatora dostalem gratis obudowe do ladowania bezprzewodowego i ladowarke. Wrocilem do domu, pobawilem sie telefonem, bateria zaczela padac to stwierdzilem ze zaloze obudowe do ladowania i zaladuje bezprzewodowo i wszystko pieknie dziala :smileyhappy: mam teraz maly problem, poniewaz obudowa do ladowania bezprzewodowego jest bardzo sztywna i nie moge jej ni jak zdjac z telefonu, a chce wsadzic karte pamieci.. Czy spotkal sie ktos z takim problemem i jak sobie z tym poradzic bez narzedzi, bo nie chce uszkodzic telefonu :smileysad: ?

Z gory dziekuje za pomoc :smileywink: Pozdrawiam :smileywink:

Informacja moderatora : tytuł edytowany

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

[ Edytowane ]

jesli sam nie dajesz rady to udaj sie do nokia care,ewentualnie salonu operatora-niech to zrobią bo jak Tobie obudowa peknie to gwarancja jej nie obejmie; uszkodzenie mechaniczne  z winy uzytkownika :smileyhappy:

Informacja moderatora : tytuł edytowany

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Dot.: Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

Szybkim sposobem zdjecia obudowy w 820 jest zachaczenie paznokciami dwóch palcy o górny rant obudowy i wypchnięcie telefonu kciukiem w okolicach kamery trzymając Lumię pokrywą baterii do wnętrza dłoni. Dodatkowo zasugeruję uzywanie obudowy z ładowaniem indukcyjnym gdyż jest ona minimalnie grubsza od zwykłej co pozwala uchronić element dekoracyjny kamery przed porysowaniem. Obudowa bez ładowania nie osłania tego elementu - wystaje minimalnie ponad płaszczyznę tylnej klapki.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.