Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

Zarejestrowany użytkownik
Wojtione
Zaakceptowane rozwiązanie

Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

[ Edytowane ]

Witam,

Mam Lumie 820 w kolorze żółtym. Ogólnie bardzo fajny telefonik :smileyhappy: przy zakupie go w salonie od operatora dostalem gratis obudowe do ladowania bezprzewodowego i ladowarke. Wrocilem do domu, pobawilem sie telefonem, bateria zaczela padac to stwierdzilem ze zaloze obudowe do ladowania i zaladuje bezprzewodowo i wszystko pieknie dziala :smileyhappy: mam teraz maly problem, poniewaz obudowa do ladowania bezprzewodowego jest bardzo sztywna i nie moge jej ni jak zdjac z telefonu, a chce wsadzic karte pamieci.. Czy spotkal sie ktos z takim problemem i jak sobie z tym poradzic bez narzedzi, bo nie chce uszkodzic telefonu :smileysad: ?

Z gory dziekuje za pomoc :smileywink: Pozdrawiam :smileywink:

Informacja moderatora : tytuł edytowany

Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

[ Edytowane ]

jesli sam nie dajesz rady to udaj sie do nokia care,ewentualnie salonu operatora-niech to zrobią bo jak Tobie obudowa peknie to gwarancja jej nie obejmie; uszkodzenie mechaniczne  z winy uzytkownika :smileyhappy:

Informacja moderatora : tytuł edytowany

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Ekspert Techniczny
GeexBox

Dot.: Lumia 820: obudowa do ładowania bezprzewodowego

Szybkim sposobem zdjecia obudowy w 820 jest zachaczenie paznokciami dwóch palcy o górny rant obudowy i wypchnięcie telefonu kciukiem w okolicach kamery trzymając Lumię pokrywą baterii do wnętrza dłoni. Dodatkowo zasugeruję uzywanie obudowy z ładowaniem indukcyjnym gdyż jest ona minimalnie grubsza od zwykłej co pozwala uchronić element dekoracyjny kamery przed porysowaniem. Obudowa bez ładowania nie osłania tego elementu - wystaje minimalnie ponad płaszczyznę tylnej klapki.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy: