Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Problem z słuchawką nokia BH 112

Nowy użytkownik
lirael

Problem z słuchawką nokia BH 112

Witam.

Mam problem z słuchawką bluetooth nokia BH 112. Słuchawka łączy się bez problemu z moim telefonem, podaje komunikat, że jest połączona, ale nie słychać nic poza tym. Wszystkie funkcje klawiszy są sprawne (wybranie ostatniego połączenia, połączenie za pomocą głosu) Nie słychać natomiast sygnału połączenia, ani tym bardziej muzyki. Próbowałam zresetować połączenie jak opisano w instrukcji, niestety to nic nie daje. Myślałam, że to problem z głośniczkiem, ale komunikaty podaje bez problemu.  Proszę o pomoc. 
Pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

Hej, mysle, ze telefon nie jest kompatybilny z BH-112. zresetuj sluchawke jezeli to nie pomoze.. pewnie nie jest kompatybilna... 

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
lirael

Model telefonu to Nokia 700. Wszystko wcześniej działało bez zarzutu. Zresetowałam słuchawkę, lecz problem wciąż ten sam. 

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

nie da sie sluchac muzyki, poniewaz sluchawka bh 112 nie obsluguje profilu A2DP:  http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/akcesoria/bh-112/specyfikacje/

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
lirael

Z całym szacunkiem, ale nie czytacie moich postów. Napisałam wcześniej że MUZYKĘ dało radę słuchać (co prawda ciszej niż rozmówcę podczas rozmowy, ale jednak), rozmowy również były przeprowadzane i wszystko działało, ostatnio coś się z nią stało (nie mam pojęcia co bo nią nie rzucałam o ścianę) i teraz słychać tylko komunikaty głosowe słuchawki, np że połączono, bądź też komunikat o słabej baterii. Słuchawka jest kompatybilna z moim modelem telefonu. Gdyby nie była, pojawiałyby się problemy od samego początku. 

Użyj zwykłego tekstu.