Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Zestaw głośnomówiący Nokia CK-7W problem

Zarejestrowany użytkownik
WiktorVFR

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-7W problem

Witam serdecznie, od 2 miesięcy użytkuje zestaw głośnomówiący Nokia CK-7W. Do dnia dzisiejszego wszystko działało bez zarzutu. Teraz telefon nie chce się łączyć z zestawem. Nie jest to wina telefonu ponieważ żaden inny również nie działa. Zestaw powinien się wyłączyć w momencie wyjęcia kluczyków ze stacyjki, tak się nie dzieje, kontrolka świeci się non stop i nie wykazuje żadnych akcji podczas naciskania przycisku do łączenia. Zestaw był montowany przez poprzedniego właściciela pojazdu ale nigdy się nic nie działo z zestawem. Nie mam pojęcia jak i gdzie są poukrywane przewody oraz wszystkie inne komputery czy bezpiecznik od zestawu. Czy jesteście Państwo w stanie zdalnie udzielić mi jakiejś rady, co można z tym zrobić. Nie bardzo chce jechać z tym do serwisu ponieważ boje się ,że koszty naprawy przekroczą wartość ww zestawu.

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Cześć WiktorVFR!

Witaj na forum Nokii :smileyhappy:

Prawdopodobnie jest jakiś problem z instalacją fizyczną zestawu CK-7W.

Przejrzałeś już instrukcję?

W razie powtarzających się problemów odwiedź punkt Nokia Care.

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
saluda

Witam,

Niestety nic nie pomogles swoim postem bodziek. Mam taki sam problem jak kolega, identyczne rozpoznanie - doslownie dwa dni temu. Malo tego wlaczony jest zestaw tak jakby polaczony byl z telefonem, a nie jest, i dzieki temu blokuje mi radio i caly wyswietlacz nawiewow itd. Nie moge nic zrobic... Zestaw zachowuje sie jakby non stop byl wlaczony rozmowa telefoniczna.

Czy ten zestaw mozna zresetowac odlaczajac akumulator ?

Pzdr,

Użyj zwykłego tekstu.
WiktorVFR

4 dni nie jezdziłem i spadlo troche napiecie na aku. Podczas odpalania, zestaw sie zresetowal i znow dziala jak powinien, wiec odpiecie klem jest jedynym slusznym rozwiazaniem:smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
kroolpaw

[ Edytowane ]

Witam wszystkich!

Ja mam podobny problem co moi koledzy. Otóż kupiłem niedawno zestaw samochodowy ck-20W i wszystko działa normalnie, tzn. prawie normalnie. Jest tak:

Jak wsiądę do samochodu i właczę kluczyk to światełko na manetce chwilę miga i zestaw znajduje telefon sygnalizując dzwiękiem w radiu i wszystko jest ok. Ktoś do mnie dzwoni czy ja dzwonię do kogoś i zestaw działa poprawnie. Zatrzymuję się, wyciągam kluczyk i po ok 5-7 sek. zestaw rozłacza się z telefonem i światełko na manetce gaśnie. Problem pojawia się gdy znowu chcę gdzieś jechać, tzn. właczam kluczyk zestaw znajduje telefon i czeka w gotowości i jak nie wykonam żadnego połaczenia lub nikt do mnie nie zadzwoni to po wyłaczeniu kluczyka stacyjki i wyjściu z pojazdu zestaw nie rozłacza telefonu, a światełko na manetce świeci się i świeci i świeci.... aż do wyczerpania akumulatora. Nawet jak w telefonie wyłaczę Bluetootha to zestaw będzie cały czas właczony mimo, że kluczyk stacyjki jest wyłaczony. 

Kiedy znowu chcę korzystać z zestawu to muszę(oczewiście po uprzednim właczeniu Bluetootha w telefonie) po włączeniu kluczyka dodatkowo przycisnąć kółko na manetce i zestaw szuka mojego telefonu przez parę sek. i jest wszystko ok. Ale znowu sytuacja się powtarza. Jak nikt do mnie nie zadzwoni albo ja nie wykonam połaczenia to po wyłaczeniu kluczyka zestaw będzie właczony non-stop.

Jest też opcja gdzie kabelek po kluczyku można nie podłaczać. Wtedy w/g instrukcji zestaw ma się wyłaczyć sam po 2 min jeśli nie rozmawiamy. Niestety próbowałem tej opcji bez kabelka po zapłonie i nawet wyłaczyłem Bluetootha w telefonie, a zestaw po 2 min nie wyłączył się.

Co tu teraz robić z tym fantem? Zestaw całkiem nowy... Moj tele to Nokia-N8, instalacja połączona na 100% poprawnie, w/g instrukcji.

Jest ktoś w stanie pomóc?

Użyj zwykłego tekstu.