Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Aktualizacja funkcji MOWA lumia 625

Nowy użytkownik
ajks
Zaakceptowane rozwiązanie

Aktualizacja funkcji MOWA lumia 625

Witam.

Chciałem pobrać pakiet językowy do fukcji mowa w Lumia 625 i wyświetla mi komunikat w rodzaju: do aktualizacji potrzebne jest połączenie wi-fi. Problem w tym że ja chcę to zrobić przez sięć gprs ponieważ do innego rodzaju internetu narazie nie mam dostępu. Proszę bardzo opomoc.

Pozdrawiam.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dot.: Aktualizacja funkcji MOWA lumia 625

Niestety nic nie poradzisz. Musisz pobrać pakiet za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi.
Contributor of the month

Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KoraG

Cześć @ajks :smileyhappy:  ,

Prawdopodobnie jest dostępna aktualizacja aplikacji Mowa dla Twojego telefonu. Prosimy podłącz swój telefon do sieci Wi- Fi aby dokonać aktualizacji.

Pozdrawiam,

KoraG

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
staszek2005

Witam. Posiadam również lumię 625 i podaje mi cały czas komunikat "mowa jest wyłączona do czasu zainstalowania nowego pakietu językowego ". Nie rozumiem skąd mam go wsiąść aby go zainstalować . Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
darpia

Wejdź w ustawienia- mowa - tapnij język mowy i pobierz jaki ci pasuje😉
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
staszek2005

Dzięki za pomoc zadziałało. A wyglądało że już jest zainstalowana mowa polska. Pozdrawiam
Użyj zwykłego tekstu.