Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Gdzie jest moja Myszka Miki? Nowa aplikacja do tel...

Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Gdzie jest moja Myszka Miki? Nowa aplikacja do telefonów Windows 8

Dołącz do Miki w nowej przygodzie gier mobilnych Disneya :smileyhappy:

Zanurz się w  świecie naśladującym rzeczywistość za pomocą wspaniałych animacji mechanizmów, które symulują pogodę. Przeżyj niezwykłą przygodę oglądać zabawne epizody podczas rozwiązywania zagadek!

Poznaj 5 niepowtarzalnych epizodów o zaskakującej i dowcipnej scenerii! Zobacz, jak się rozwija każda historia, grając na różnych poziomach. Będziesz mógł doświadczyć symulację pogody przy użyciu wiatru, chmur i deszczu.

Obejrzyj pierwszą serię “Kiedy życie daje ci cytryny”:

W upalny letni dzień, Mickey decyduje się na otwarcie stoiska z lemoniadą. Ma miskę cytryny i długą kolejkę spragnionych klientów, ale nie ma wody! Zbieraj razem z Mickey wodę i bawiąc się, przechodź przez każdy poziom! Pomóż Mickey zebrać wodę i zakończyć historię. Liczy się każda kropla! 

Odkryj więcej epizodów i nowych przyjaciół. Życzymy udanej przygody!

Pozdrawiam :smileyhappy:,

DesiaP

.

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dot.: Gdzie jest moja Myszka Miki? Nowa aplikacja do telefonów Windows 8

Obecnie gra Where's My Mickey oraz inne gry Disneya są w promocji i można je pobrać za darmo. W ramach promocji bezpłatnie można pobrać jeszcze Where's My Water, Where's My Water 2, Where's My Perry, Monsters University oraz Wreck-It Ralph.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
darpia

Dot.: Gdzie jest moja Myszka Miki? Nowa aplikacja do telefonów Windows 8

Córka zgłosiła poblokowane plansze i faktycznie bardzo dużo plansz na kolejnych poziomach jest zablokowanych. Czy ktoś wie dlaczego?aha,chodzi o grę Where's My Mickey.
Użyj zwykłego tekstu.