Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- L...

Uczestnik
Posty: 4

Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- Lumia 820

Witam.

 

Mam problem z aplikacją City Lens (Miasto w obiektywie) od czasu jej aktualizacji.  W menu jest pusty (ciemny) kafelek  z nazwą aplikacji. Po naciśnięciu pojawia się okno sklepu z informacją, że nic się obecnie nie ściąga. Gdy, przytrzymam na tym kafelku palec wyskakuje podmenu, gdzie nieaktywna jest opcja wyinstalowania. Nic nie mogę zrobić- restart telefonu nie pomógł. Próbowałem ponownie ściągnąć aplikacje- pobiera się, instaluje i w pewnym momencie wyskakuje napis, że jest problem z instalacją... Proszę o pomoc.

 

Community Manager
Posty: 737

Dot.: Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- Lumia 820

[ Edytowane ]

Cześć Gacek1!

Witaj na naszym Forum Pomocy Technicznej Nokia :smileyhappy:

Wyślij proszę zrzut ekranu nieaktywnej aplikacji Nokia Miasto w obiektywie, w celu sprawdzenia przez nas.

Na wszelki wypadek rzuć okiem na poniższą instrukcję jak odinstalować aplikację w telefonie:

http://www.windowsphone.com/pl-PL/how-to/wp8/apps/delete-or-reinstall-apps

Czekamy na odpowiedź :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

 Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia

Uczestnik
Posty: 4

Dot.: Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- Lumia 820

Dziękuję za szybką odpowiedź :smileyhappy:

 

W załączeniu przesyłam zdjęcia. Zdjęcie 001 to widok menu. Po naciśnięciu tego ciemnego kafelka (HERE City Lens) pojawia się to co jest na zdjęciu 002. Gdy przytrzyma się palec na tym kafelku to pojawia się to co na zdjęciu 003 (aktywna jest tylko opcja "share"). Gdy wejdę do sklepu to zaczyna sie ściąganie, instalacja, nastepnie pasek staje przy ok 80%, cofa się i pojawia się to co jest na zdjęciu 004. Po nacisnięciu pojawia się to co jest na zdjęciu 005. Próbowałem też anulować instalację godnie z komunikatem, ale to nie pomaga- przy ponownej próbie instalacji problem jest taki sam :smileysad:

 

Pozdrawiam :smileyhappy:

 

Uczestnik
Posty: 4

Dot.: Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- Lumia 820

ups... zapomniałem o zdjęciach :smileytongue:

Uczestnik
Posty: 4

Dot.: Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- Lumia 820

Community Manager
Posty: 737

Re: Problem z City Lens (Miasto w obiektywie)- Lumia 820

[ Edytowane ]

 

Witaj Gacek1!

Dziękujemy za szybką reakcję! Najprawdopodobniej wystąpił błąd podczas pobierania aplikacji, gdyż my przetestowaliśmy na wszystkich naszych telefonach na WP8 i aplikacja działa bez problemu. Samo instalowanie natomiast poszło bez żadnych komplikacji. W związku z tym wykonaj proszę poniższe zalecenia.

Telefon mógł chwilowo utracić połączenie internetowe, także upewnij się, że połączenie jest aktywne i stabilne. Zalecamy korzystanie z połączenia Wi-Fi, w celu uniknięcia jakichkolwiek zakłóceń. Często przyczyną utraty połączenia Wi-Fi jest także wyłączenie się ekranu, po czym występuje wstrzymanie połączenia i przerwanie pobierania aplikacji. Dlatego, gdy pobierasz wiele aplikacji, warto tymczasowo zwiększyć lub wyłączyć limit czasu do wyłączenia ekranu blokady.

Rozwiązaniem może się okazać również reset telefonu (nie tylko restart co już robiłeś). Najpierw utwórz kopię zapasową, a następnie zresetuj urządzenie: Ustawienia >> Informacje >> Zresetuj telefon. Po resecie skonfiguruj ponownie swoje konto Live i pobierz aplikację.

Daj znać jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam serdecznie,

MariaS

 Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia