Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

lumia 620 moja rodzina

Nowy użytkownik
agaarska

lumia 620 moja rodzina

Witam, mam problem z kontrolą rodzicelską w lumii 620. Chciałabym wyłączyć tą uslugę lub usunąć program blokujący. Proszę o pomoc.
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Dot.: lumia 620 moja rodzina

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
agaarska

Ok dzięki ale ja juz czytłam te teksty wcześniej. I nic z nich nie rozumiem. Nie mam dziecka wiec wcale nie potrzebuje tych zabezpieczeń. Da sie to całkiem usunąć bez zakładania konta nieistniejącemu dziecku?
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mabosl123

Witam, a jaki dokładnie masz problem z kontrolą rodzicielską, bo nie za bradzo rozumiem - założyłaś sobie kod, czy co? Bo skoro nie masz dziecka nikt cię nie zmusza do tego by używać blokady? Doprecyzuj swoje pytanie :smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
agaarska

Kupiłam telefon. Przy pierwszym uruchomieniu założyłam konto na windowsphone.com tak jak kazał telefon. Niestety przy próbie ściągnięcia aplikacji telefon wysyła mnie na windowsphone.com moja rodzina żeby założyć konto dla dziecka czy swoje nie rozumiem tego. Nie chce żadnej kontroli ani ograniczeń na telefonie
Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS

Re: lumia 620 moja rodzina

Cześć agaarska!

Witam serdecznie na Forum Pomocy Technicznej Nokia :smileyhappy:

Taka sytuacja może mieć miejsce, w przypadku wprowadzania błędnych danych podczas konfiguracji konta. Wykonaj proszę poniższe zalecenia, aby rozwiązać problem.

Zaloguj się na swoje konto Microsoft, kliknij Edytuj informacje osobiste, upewnij się, że pole Data urodzenia jest poprawnie wypełnione, a następnie kliknij Zapisz.

Po tej zmianie, proszę zresetować telefon Nokia Lumia 620 i ponownie skonfigurować konto Microsoft. Proszę jednak pamiętać , że resetowanie telefonu powoduje utratę danych. Informacje jak utworzyć kopię zapasową znajdziesz tu.

Napisz czy to pomogło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
Asiek90

Mam ten sam problem , zobaczylam czy data jest wpisana poprawnie i jest , lecz to nie zdjęło kontroli rodzicielskiej , co mam robić , proszę o pomoc .
Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
Istria

Cześć Asiek90,

Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia.

Czy wykonałeś dalszą cześć wskazówek z poprzedniej wiadomości od MariaS?

Daj znać jak Ci poszło.

Serdecznie pozdrawiam:smileyhappy:

Istria

Użyj zwykłego tekstu.
Elisander

[ Edytowane ]

Witam mam ten sam problem wykonałem instrukcje jakie były podane ale też nie zdjęło mi to kontroli. Proszę o pomoc.

Użyj zwykłego tekstu.
ania92

witam proszę o pomoc nie mogę skonfigurować konta moja rodzina. wykonałąm wszystkie zalecenia i nadal mam z tym problem 

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Przeczytałaś wszystkie poradniki z drugiej wiadomości w tym poście? Jakie masz problemy?
Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Witaj Ania92, 

należy zalogować konto dziecka w telefonie, tak jak i twoje konto. To dopiero je uaktywni. Opisz na jakim etapie się zatrzymałaś ?

Pozdrawiam

DesiaP

Użyj zwykłego tekstu.
ewelf25

Mam ten sam problem i niestety nic z tego co jest napisane powyżej nie pomaga nawet w sieci w której kupiłam tel. Nie potrafią pomóc
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
darpia

Masz dwa wyjścia,jeśli po zmianie danych urodzenia w koncie microsoftu z poziomu pc i zrobieniu resetu nic się nie zmieniło,to po pierwsze,jeśli to było "świeże" konto,zrób kolejny reset i załóż nowe konto,jeśli to nie pomoże,a masz gwarancję,to idź do Nokia care, wgrają soft na nowo,bo pewnie coś blokuje.Pozdrawiam 😉
Użyj zwykłego tekstu.