Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

lumia510 , pytanie z apką nokia qr

Opiekun
Posty: 12

lumia510 , pytanie z apką nokia qr

czesc, 

nie wiem czy dobry watek wybrałam ...:smileywink: 

 

pisze to was z zapytaniem z ta aplikacja nokia QR skanuje tylko fotokody czy kod kreskowe tez? bo mi wogole nic nie skanuje zadnego kodu.. , oraz pytanie z innej beczki pojawiły mi sie litery w liscie aplikacji jak sie ich pozbyc, jak sie da wogole:smileywink: dzieki za odp:smileywink: 

Ekspert Techniczny
Posty: 216

Dot.: lumia510 , pytanie z apką nokia qr

Witaj.

Litery w liście aplikacji pojawiają się automatycznie po zainstalowaniu wiekszej ilości aplikacji. Ułatwia to poruszanie się po liścia plikacji aby nie trzeba było przewijać długiej listy, wystarczy kliknąć na dowolną literę wtedy otworzy się alfabet i wybierając inną literę przeskakuje się do miejsca w liścia aplikacji, której nazwa zaczyna się od tej litery. Jest to cecha systemu windows phone. Liter można sie pozbyć poprzez zmiejszenie ilości zainstalowanych aplikacji wtedy sama lista się skraca. Co do kodów u mnie nie skanuje kodów kreskowych.

Pozdrawiam :smileyhappy:


Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Guru komórek
Posty: 1 960

Dot.: lumia510 , pytanie z apką nokia qr

Aplikacja Nokia QR skanuje tylko kody w formacie QR.
Contributor of the month