Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Asha 203

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 3

Asha 203

Witajcie, 

w żadnym innym wątku nie doszukałam się takiego  problemu więc zaczynam nowy. W moim telefonie jest tak, że nawet jeśli usunę wszystkie wiadomości , to zawsze i tak w skrzynce odbiorczej jest napisane, jakby 5.0 kB skrzynki odbiorczej było zajęte. Wiadomości -> usuń wiadomości-> według folderu-> skrz. odbiorcza i własnie tam jest nadal napisane 5.0kB a gdy przycisnę wyskakuje komunikat "nie ma nic do usunięcia". Gdy otwieram skrzynkę, jest ona pusta. Przy pozostałych ( wysłane, kpie robocze, archiwum itd.) jest normalnie 0.0 kB . Czy wie ktoś o co chodzi ? Mieliście moze taki problem ? Właściwie to nic takiego, ale jeśli ktoś pomoże, to z góry dziękuję :smileyhappy:  

 

Profesor
Posty: 250

Dot.: Asha 203

Sprawdz czy nie masz wiadomosci sms na karcie sim.. po wejsciu do wiadomosci--ustawienia--wiadomosci SIM..cos takiego... :smileytongue: 

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 3

Dot.: Asha 203

nie mam, chociaz było kilka kilka takich, których skrzętnie pilnowałam, żeby własnie przy przekładaniu z telefonów mi się nie usuneły. I zapisałam te kilka wiadomości na karcie SIM, ale kiedy przełożyłam kartę do tej noki to mimo wszystko ich nie ma, w tym folderze  "wiadomosci SIM" tez ich nie ma . Już nie mam pomysłu na to,dlaczego tam mimo wszystko jest to 5.0 kB.  Chyba to jednak zostanie zagadką :smileytongue:  

Profesor
Posty: 250

Dot.: Asha 203

hm...dziwne...jezeli nie ma nic na karcie sim. moze to byc blad opr. przywroc ustawienia fabryczne  w telefonie albo sprawdz akt oprogramowania.

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 3

Dot.: Asha 203

o zrobię tak z tymi ustawieniami, zobaczymy czy cos to da. a tak na marginesie to zmieniło się i teraz zamiast 5.0kB jest 7.5 kB, pomimo pustej skrzynki