Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Asha 308 Dual Sim

Uczestnik
Koza356

Asha 308 Dual Sim

Witam,

Mam nokię Asha 308 i są z nią jak na razie 2 problemy.

Pierwszy polega na tym, że chciałabym przez program nokię suite synchronizaować telefon z komputerem, by móc edytować szybciej kontakty.

Poniżej podaje parametry programu:

"Nokia Suite 3.6.36

PC Connectivity Solution 12.0.48.0

Sterownik Connectivity Cable Driver 7.1.92.0

Nokia nPlatform 3.6.36.0

Desktop Sync Engine 1.9.33.992

System operacyjny:
Microsoft Windows XP 32-bit Edition, Dodatek Service Pack 3
Język: Polski

Wykryte przeglądarki internetowe:
- Microsoft Internet Explorer 7.0.5730.13
- Mozilla Firefox 17.0.1 (przeglądarka domyślna)
- Opera 12.11.1661.0
- Google Chrome 23.0.1271.97

Wykryte oprogramowanie Bluetooth:
- Microsoft (Wersja: 5.1.2600, kompilacja: 5512), Aktywne

Wykryte sterowniki USB:
- Default Hub Driver for USB 5.1.2600.5512
- USB Modem Driver 5.1.2600.5512
- EHCI eUSB Miniport Driver 5.1.2600.5512"

Po próbie synchronizowania wyskakuje mi błąd o następującej treści:

"Podczas synchronizacji danych aplikacji Kontakty wystąpił błąd. Napraw instalację programu Nokia Suite. Jeśli problem będzie dalej występować, sprawdź dostępność nowej wersji programu Nokia Suite.

Kod błędu: 80100025 8d5e000a"

Może przyczyna polega na tym, że mam zły program, ale jak wpisuje na nokie w dziale do pobrania mój model aparatu to go nie znajduje.

Drugi problem jest taki, że w aparacie mam 2 karty SIM i podczas rozmowy przez jedną, druga karta ma ikonę przekreśloną, czyli tak jakby jej nie było. Ponadto jak podczas rozmowy dzwoni się na tą drugą kartę to jest komunikat, że abonent czasowo niedostępny. Chciałam zrobić przekierowania (SIM 1 na SIM 2 i SIM 2 na SIM 1), ale wyskakuje komunikat zapytanie niekompletne.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

P.S. jeżeli jest bezpośredni program nokii do modelu asha308 to proszę o jego namiary.

Uczestnik
Koza356

Dot.: Asha 308 Dual Sim

Pierwszy problem już rozwiązałam. Podczas usuwanie programu zauważyłam opcję napraw program. Po naprawie kontakty zostałe synchronizowane telefon -> komputer.

Ale drugi problem dalej jest aktualny.

Community Manager
MariaS

Dot.: Asha 308 Dual Sim

Cześć Koza356!

Witaj na naszym Forum pomocy technicznej Nokia :smileyhappy:

Cieszę się, że problem z synchronizacją został rozwiązany. W razie dodatkowych pytań dotyczących programu Nokia Suite, zajrzyj tutaj.

A co do drugiego pytania, kiedy jedna karta SIM jest aktywna, np. jest używana do nawiązania połączenia, wysłania lub odebrania wiadomości czy transferowania danych, druga karta SIM jest wówczas niedostępna. Na takiej zasadzie działają telefony obsługujące dwie karty SIM. 

Miłego korzystania z forum :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia