Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Kiedy powstanie porządna klasyczna Nokia????...

Nowy użytkownik
Franzzz

Kiedy powstanie porządna klasyczna Nokia???? w stylu N82 i C5-00.5MPx

Szanowni Państwo!

Kiedy nareszcie nokia wypuści porządny klasyczny telefon??? Usłyszałem "nokia 515" ale gdy tylko ją zobaczyłem to już mina zrzedła. To co sie dzieje to jakaś jedna wielka porażka.

Jestem GOTÓW zapłacić 1000zł albo i więcej, za PORZĄDNĄ KLASYCZNĄ NOKIĘ!

Dlaczego nokia się uwstecznia??

Gdzie w klasykach skróty do menu "domek" oraz klawisz C do kasowania???

Zróbcie coś na wzór N82 i C5-00.5MP.

A teraz nokia jak już wypuszcza klasyczny telefon to musi on być żenująco ubogi i z klawiaturą nokii 3510i... To jakiś absurd. W dzisiejszej monotonii "dotykowców" to właśnie Nokia powinna zaskoczyć dobrym klasycznym telefonem a tu co? Nadal klapa i pogrązanie się firmy...

Nokio zlituj się, gdzie te dobre stare klasyczne telefony??????

Z niecierpliwością czekam na klasyka z WiFi, GPSem, co najmniej 5MPx aparatem, dobrą baterią, szybkim prockiem i żeby było coś widać w telefonie przy ostrym słoń**bleep**.

CZEKAM wierny tylko Nokii!

Piotr

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Dot.: Kiedy powstanie porządna klasyczna Nokia???? w stylu N82 i C5-00.5MPx

http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/asha/?action=catalogsearch&catalog_mode=list&itkeyboard=on&order... 

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
Matthew_84_PL

Popieram w całej rozciągłości od kilku miesięcy szukam dobrej klsaycznej nokii jakiegoś porządnego zastępcy serii E bądź N. I beznadzieja... nie chcesz mieć dotykowca to cierp.

515 ładnie wygląda i może jest solidnie wykonany ale w nim nic praktycznie nie ma...

Coś się podziało z rynkiem telefonów kom. są Klienci tacy ja  i przedmówca i nie ma dla nich produktu.

Z całym szacunkeim " "ale po co slot na dwie karty "by się psuł"? no i tyle klawiszy?

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
plepleple

@Franzzzi @Matthew_84_PL 

Microsoft planuje zakończyć produkcję klasycznych telefonów a nie ją rozwijać. Wsparcie techniczne dla telefonów z serii Asha skończy się za 18 miesięcy.

Pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Franzzz

[ Edytowane ]

Asha to jakaś totalna porażka. Mamy 2014 rok a ja mam kupić telefon który ma aparat 2mpx? Żart. Bez sensu Nokia robi takie telefony! 515 jest tak uboga jak nokia 3510i a była wypuszczona ile lat temu?

Właśnie słyszałem to co planuje Microsoft z Nokią. Jest to tylko gwóźdź do trumny. Nigdy nie lubiłem telefonów z qwerty ale w końcu zakupiłem nokię E6. I gdyby nie to, że aparat nie robi makro jak ładnie  radzi sobie z tym starsza N82 to ta NOKIA E6 BYŁABY najlepszym klasycznym telefonem! A tak to firma tylko sie uwstecznia produkując modele typu 515 ktore są gołe jak Fiat Panda salon polska!

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Franzzz

Może wreszcie ktoś z myPhone ruszy mózgiem, żeby wybrnąć z tej monotonii dotykowców. Takich mamy przecież mądrych Polaków i co? Jakby chcieli to by już dawno zrobili i zbijali kasę! Telefony dotykowe postępują, a klasyczne? Wszyscy o nich zapomnieli, a jak robią to coraz gorsze! Czekamy na kogoś kto wypuści klasyka z dobrą ilością klawiszy skrótowych. 

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
plepleple

@Franzzz 

"Telefony dotykowe postępują, a klasyczne?" - klasyczne też np. BlackBerry Q10.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Franzzz

Ta, jak nokia c3-01 czyli bez joysticka i klawiszy skrótowych które to musiałbym zastąpić ikonami na ekranie, bez zielonej i czerwonej sluchawki, a podczas jazdy np. rowerem lub obsłudze telefonu zimą jest to niezbędne. To już nie klasyk. Przydałaby się Nokia E6 po prostu w trochę lepszym wydaniu, czyli lepszy aparat foto i np. szybciej lepiej chodzący system.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
plepleple

Klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi będzie miał BlackBerry Q20, który będzie dostępny w sprzedaży w listopadzie. Firma produkująca telefony musi uwzględniać potrzeby rynku. Popyt na telefony z dobrymi parametrami, typowo klasyczne jest bardzo mały.

Użyj zwykłego tekstu.