Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

N301 Dual Sim - Bluetooth i przewodowy zestaw słuc...

Nowy użytkownik
branio

N301 Dual Sim - Bluetooth i przewodowy zestaw słuchawkowy

Witam wszystkich.

Przesiadłem się na Nokię 301 dual sim z Samsunga S5610. Jak na razie nie żałuję. Brakuje mi jednak jednej z funkcjonalnosci jaką oferował Samsung. Otóż mogłem podłączyć słuchawki na kabelku, po to, żeby np. słuchać radia i mieć jednocześnie aktywne połączenie ze słuchawką BT Plantronic ML20. Samsung radził sobie z dwoma urządzeniami - po odebraniu połączenia wyciszał słuchawki i radio umożliwiając rozmowę przez BT. Być może rozpoznawał, czy zestaw kabelkowy ma mikrofon, lub na liście priorytetów komunikacja BT stała wyżej niż po kabelku.

Nokia po podłączeniu słuchawek (kabel) odłącza automatycznie zestaw BT. Nie pozwala również na jego ponowne podłączenie, wyświetlając komunikat; "Najpierw odłącz akcesorium przewodowe". Co więcej, po odłączeniu kabelka nie następuje automatyczne połączenie z BT. Należy użyć menu bluetooth w telefonie lub zrestartować słuchawkę BT.

I teraz pytanie; czy da się to jakoś skonfigurować, żeby działało jak w Samsungu? A możę taka opcja ma szanse się pojawić w kolejnej wersji oprogramowania telefonu?

Pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.