Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Nokia 303

Zarejestrowany użytkownik
kres09

Nokia 303

Witam mam taki problem z tym telefonem , jestem polaczony z wifi ,wchodze w internet i nagle wyskakuje taki blad:

W tej chwili nie mozna polaczyc z serwerem. Sprawdz polaczenie i sprobuj ponownie. (006)

Czy jest jakies rozwiazanie tego problemu? Mam duza nadzieje ze ktos mi tutaj odpisze , pozdrawiam 

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
kres09

panowie pomoze ktos?

Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KasiaK

[ Edytowane ]

Cześć kres09,

Witaj na Forum Nokia. 

W tej sytuacji proszę wykonaj poniższe wskazówki: 

"W pierwszej kolejności usuń istniejące punkty dostępu Wi-Fi według podanej ścieżki: 

Menu >> Ustawienia >> Łączność >> WLAN >> Zapisane sieci WLAN >> Opcje >> Usuń z listy.

Następnie:

Menu >> Ustawienia >> Konfiguracja >> Własne ustawienia >> Dodaj >> Web

Tutaj wpisz nazwę i hasło do swojej sieci Wi-Fi.  

Menu >> Ustawienia >> Konfiguracja >> Domyślne ustaw. Konfigur. >>Tutaj wybierz i uaktywnij stworzoną przed chwilą konfigurację.

Włącz też Menu – Ustawienia – Konfiguracja –  Domyślne we wszystkich konfiguracjach  - Tak

Menu – Ustawienia – Konfiguracja – Preferow. Punkt dostępu >> Tutaj wybierz stworzony przed chwilą punkt dostępu Wi-Fi.

Jeśli to nie przyniesie skutku, wykonaj ponowną instalację systemu przez program Nokia Suite  (w zakładce „Aktualizacja” wybierz W przypadku problemów z urządzeniem, możesz ponownie zainstalować jego oprogramowanie.)"

Napisz czy to pomogło.

Pozdrawiam,

KasiaK

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.