Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia Asha 300 - ekran dotykowy nie dziala

Zarejestrowany użytkownik
sylmarg
Zaakceptowane rozwiązanie

Nokia Asha 300 - ekran dotykowy nie dziala

Witam,

Mam Nokię 300, której ekran nagle przestał działać. Sciągnęłam sobie na komputer zdjęcia i video (poprzez kabel USB), ale nie wiem jak sciągnąć kontakty i zapisane wiadomości, gdyż te pozycje nie wyświetlają się na ekranie komputera. Wyciągnęłam kartę SIM, ale przed akceptacją PINu telefon pyta, czy zaakceptować włączenie bez karty. I tu pojawia się problem, gdyż ekran nie działa, a ja nie mam pojęcia, czy któraś z kombinacji klawiszy pozwoli na akceptację.

Czy w związku z tym jest jakakolwiek możliwość zgrania kontaktow i wiadomości na komputer (z pamięci telefonu), poprzez kabel UBS, jeśli ekran dotykowy w ogóle nie działa?

Z góry dziekuję za odpowiedź
pozdarwiam
Sylwia

Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Dot.: Nokia Asha 300 - ekran dotykowy nie dziala

Witam sylmarg,

Możesz ściągnąć kontakty i zapisane wiadomości z Twojej Nokia Asha 300 za pomocą programu Nokia Suite, który jest dostępny tutaj.

Więc mimo, że ekran dotykowy nie odpowiada, spróbuj podłączyć go do komputera i uruchomić Nokia Suite. Za pomocą najnowszej wersji pakietu Nokia Suite możesz kopiować kontakty, kalendarz i zdjęcia z telefonu Nokia do komputera lub do usługi Microsoft SkyDrive. Pakiet Nokia Suite pozwala zapisywać wszystkie wiadomości SMS w pliku. Plik wiadomości w formacie .csv można później otwierać przy użyciu różnych aplikacji. Wskazówki jak można to zrobić znajdziesz tu. 

Polecam ci również bezpośredni kontakt z Autoryzowanym Punktem Serwisowym Nokia Care w celu przetestowania Twojego telefonu Nokia Asha 300. Tam tez możesz zapytać się jak dokonać kopii zapasowej danych. Pełny wykaz Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i Serwisu Nokia Care znajduje się na stronie: http://www.nokia.com/pl-pl/sklepy-nokia.

Telefon można także oddać do punktu zakupu, skąd zostanie odesłany do naszego punktu serwisowego. Jednocześnie informujemy, że do wykonania naprawy gwarancyjnej potrzebne są jako dokumenty karta gwarancyjna i dowód zakupu produktu.

Pozdrawiam :smileyhappy:

DesiaP

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Nowy użytkownik
wyświetlacz

Dzień dobry, mam również problem z niedziałającym ekranem w modelu Nokia Asha 300. Co więcej ściągnęłam program, który miał mi pomóc odzyskać dane z telefonu do komputera, ale niestety nie działa to na wyłączonym telefonie a wlączyć się go nie da bo ekran dotykowy nie działa. Czy jest jakis sposób na to żeby jednak coś zadziałało?

Wizjoner komórek
m3ryl

[ Edytowane ]

mozesz oddac telefon do nokia care lub jakiegos komisu/serwisu GSM i tam go powinni uruchomic/postawic :smileywink:

[Informacja moderatora] Post został edytowany. Usunięto informacje niezgodne z warunkami korzystania z Forum Pomocy technicznej Nokia – dyskusje.  

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Nowy użytkownik
JanB5

W dniu dzissiejszym też pojawił się problem w mojej noki Asha 300.

Po włączeniu i w poisaniu PIN nie działa dotyk "OK", natomiast  można zatwierdzić to przyciskiem obok "usuń".

Gdy się zablokuje, nie działa pasek odblokowania. Jedyna możliwość to wyjęcie akumulatora i ponowne logowanie.  A wogóle to te dotyki funkcyjne jakby zmieniły swoje położenie. Naciskam jeden przycisk, wyskakuje drugi obok. :smileyhappy:

Wygląda na to jakby cała aplikacja zwariowała.

Co można z tym zrobić?

Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Cześć JanB5

Prosimy zapoznaj się z powyższym rozwiązaniem, które podaliśmy w tym temacie. To powinno Ci pomóc. 

Jeśli będziesz miał dalej wątpliwości polecamy Ci udać się do najbliższego autoryzowanego serwisu http://www.nokia.com/pl-pl/sklepy-nokia.

Pozdrawiam :smileyhappy:,

DesiaP

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia