Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia Asha 302 - usterka

Nowy użytkownik
jurek1969

Nokia Asha 302 - usterka

Witam Państwa

może ktoś będzie w stanie mi pomóc. 3 miesiące temu wykupilem w sieciT-mobile abonament do którego otrzymałem Nokia Asha 302. Dodam, ze jest to abonament na Stowarzyszenie pomagajace niepełnosprawnym, a telefon mial służyć naszym wolontariuszom.

po 3 tygodniach użytkowania telefon uległ awarii. Sam z siebie przestał działać, tzn. przestała działać klawiatura poza czerwoną słuchawką, służącą do kończenia połączeń. Przy pomocy kabla USB oraz oprogramowania ze strony producenta zainstalowalem ponownie oprogramowanie telefonu, jednak w niczym to nie pomoglo. Po wyjeciu baterii na dobe telefon działal normalnie przez około godzinę i znowu ten sam problem powracał. Oddałem go do Salonu, który odesłał telefon na naprawę gwarancyjną do serwisu: Regenersis. Pomimo, że opisaliśmy usterkę, to telefon powrocił "naprawiony" z opisem dokonanych napraw, gdzie m. innymi wpisano wymiane wyświetlacza...naprawe dźqwieku i wiele innych. Gołym okiem widac, że wyświetlacz nie jest wymieniony, ale co tam...miałem nadzieję, że telefon działa, jednak po włączeniu znowu działał tylko godzinę a potem już tylko czerwona słuchawka...

Ponownie oddałem go do salonu, ktory odesłał do tego samego serwisu. Tym razem czekalem jakieś 1.5 miesiąca. Telefon odebrałem wczoraj i znowu to samo...po godzinie nie nadaje się do uzytku. Opadają mi ręce...panowie z serwisu opisali w piśmie, że nie stwierdzają awarii telefonu...mial służyć wolontariuszom...ich podopiecznym...niepelnosprawnym...a okazało się, że placimy abonament, a telefonu de facto nie mamy.

Nie wiem już co robić. Oddać go znowu do naprawy ? Ale po co ? A może w tym modelu coś trzeba poprostu nacisnąc...ustawić...może mogą mi Państwo pomóc ? będę bardzo wdzięczny.

Dziękuję i pozdrawiam.

Jurek.

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
pantera_115

Dot.: Nokia Asha 302 - usterka

Witaj. Miałem podobne objawy w innym modelu telefonu Nokia. Jeśli posiadasz włożoną do telefonu kartę pamięci to ją wyjmij i użytkuj telefon normalnie. Być może problem związany jest z kartą pamięci. U mnie wystarczyło sformatować kartę. Nadmieniam, że telefon kika razy był oddawany do serwisu, który nie mógł sobie poradzić z usterką. Pozdrawiam
Użyj zwykłego tekstu.