Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Nokia Asha 302 wieszanie się

Uczestnik
Sephard
Zaakceptowane rozwiązanie

Nokia Asha 302 wieszanie się

Witam ! Mam nokię ashe 302 od kilku miesięcy ( marca o ile się nie myle ) byłem zadowolony z tego telefonu, bardzo szybki, tego czego mi trzeba. Ale jakiś miesiąc temu nagle zaczęła mi się pojawiać ( migać) w powiadomieniach ikonka usb i co kilka minut wyskakiwał komunikat " podłącz lub odłącz kabel usb " ( a telefon nie był podłączany)  na początku to zlekceważyłem.. Po kilku dniach to miganie ustało, pomyslałem sobie że to chwilowe pewnie i nic sie nie dzieje.. Jednak dzisiaj wszystko się nasiliło. Znów pojawiła się ta ikonka, telefon wyłączał się co kilka sekund.. Zaktualizowałem oprogramowanie, przywróciłem ustawienia fabryczne... Nic nie pomogło. Odkryłem jeszcze jedną rzecz.. telefon nie zawiesza się tylko wtedy kiedy podłączony jest pod usb.. Ma ktoś jeszcze taki problem ? co mogę zrobić ? Proszę o szybką pomoc...

Wizjoner komórek
m3ryl

ponownie uaktualnij soft ale bez przywracania kopii ustawien i aplikacji.ostatecznie mozesz oddac fon do nokia care.

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Uczestnik
Sephard

Dzięki wielkie :smileyhappy: narazie wszystko działa jak powinno... zobaczymy czy do konca dnia wytrzyma :smileyhappy: