Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia Asha 311 i nie działający YT przez Wifi

Zarejestrowany użytkownik
rikoks

Nokia Asha 311 i nie działający YT przez Wifi

Witam!

Niedawno nabyłem ten telefon i gdy jestem połączony z wifi i chce poogladać filmik na YT wyskakuje mi błąd

,,Brak odpowiedzi, ponów próbę". Próbowałem już na kilku routerach i to samo. Przez sieć 3G można oglądać tylko nie przez wifi.

Proszę o szybką pomoc!

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
halszka

Dot.: Nokia Asha 311 i nie działający YT przez Wifi

[ Edytowane ]

Cześć rikoks,

Witaj na naszym Forum pomocy technicznej Nokia.

W tym przypadku rozwiązaniem może okazać się ponowna konfiguracja punktu dostępu do internetu (APN) za pomocą sieci Wi-Fi. Poniżej podaję wskazówki w jaki sposób stworzyć własną konfigurację.

Zacznij od usunięcia istniejących APN dla sieci Wi-Fi. Wejdź w Menu – Ustawienia – Łączność – WLAN – Zapisane sieci WLAN – Opcje. Usuń wszystkie z listy.

Następnie:

1. Menu – Ustawienia – Konfiguracja – Własne ustawienia – Dodaj – Web

Tutaj ustaw nazwę i hasło dla swojej sieci Wi-Fi. W tym miejscu stwórz również punkt dostępu z nazwą i hasłem odpowiadającym Twojej sieci Wi-Fi. 

1. Menu – Ustawienia – Konfiguracja – Domyślne ustaw. Konfigur.

Tutaj wybierz i uaktywnij stworzoną przed chwilą konfigurację.

1. Menu – Ustawienia – Konfiguracja –  Domyślne we wszystkich konfiguracjach  - Tak
  2. Menu – Ustawienia – Konfiguracja – Preferow. Punkt dostępu

Tutaj wybierz stworzony przed chwilą punkt dostępu.

Jeśli to nie pomoże, aktualizuj oprogramowanie swojego telefonu przez program Nokia Suite lub poprzez FOTA.

Mam nadzieję, że po zastosowaniu się do powyższych wskazówek problem z oglądaniem Youtube przez Wi-Fi zniknie.

Pozdrawiam, 

halszka

Jeśli post okazał się pomocny kliknij gwiazdki Kudo. Jeśli Twój problem został rozwiązany kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".
Użyj zwykłego tekstu.
rikoks

[ Edytowane ]

#1 Mam tylko opcję zapomnij w wyborze wifi

#2 Mam do wyboru PLUS i własna konfiguracja i nic więcej nawet po wyborze własnej

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
halszka

Zawieszanie się

[ Edytowane ]

[Informacja moderatora] Post został przeniesiony, gdyż dotyczył innego problemu niż wątek, w którym się znajdował. Utworzono nowy temat w dziale Asha i inne telefony Nokia S30 i S40. 

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
lajkonik

[ Edytowane ]

Witam.

Ten sam problem z tymi samymi opcjami w telefonie.

Plus dodatkowo, nawet bez WiFi, na samych danych pakietowych nie odtwarza filmów z YT.

Oprogramowanie aktualne.

Już mi brak pomysłów i chęci.

Czy można na Forum pomocowym Noki liczyć na wsparcie, choćby w tym wątku?

Ewentualnie prosiłbym o jakiś link do innego Supportu polskojęzycznego?

Użyj zwykłego tekstu.
saaandruusia

Witam.

Ja natomiast mam problem z YT przez pakiet internetowy. Gdy wchodze na YT pobiera mi srodki z konta,a nie z pakietu. Da sie to jakos zmienic? 

Użyj zwykłego tekstu.