Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Nokia X2-02 DualSim

Zarejestrowany użytkownik
KeRmitPL

Nokia X2-02 DualSim

Zakupiłem sobie ten model telefonu niecały tydzień temu i mam parę problemów:
1. Raporty doręczenia wiadomości nie działają, mimo że są włączone. A dokładnie działają wybiórczo raz na 10 SMSów wyświetli się okienko "Dostarczono SMS do...". Dlaczego tak się dzieje i czy da się to jakoś naprawić?

2. Istnieje w tym telefonie coś takiego jak wygaszacz ekranu? na niektóry portalach jest wymieniony w specyfikacji ale niestety nie mogę go znaleźć w swoim telefonie. 

Zaznaczę że mam wgranę najnowsze oprogramowanie. 

Pozdrawiam.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

no wiesz, jezeli masz prawidlowo ustawiony telefon. to raczej tutaj tylko przywrócenie ustawień Ci pomoże :smileytongue: 

Użyj zwykłego tekstu.
KeRmitPL

co rozumiesz po przez poprawnie skonfigurowany telefon? 

Co oznaczna to magiczne "przywrócenie ustawień" co wtedy jest resetowane? telefon powraca do jakiego stanu?

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

Hej :smileyhappy: możesz przeczytać tutaj na ten temat :smileyhappy: 

Użyj zwykłego tekstu.
KeRmitPL

Reset ustawień nic nie dał, nadal występują te same problemy :smileysad:

Użyj zwykłego tekstu.