Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia asha 311 problem z youtube

Zarejestrowany użytkownik
Gumixxxp

Witam. Mam problem z ogladaniem filmikow na youtube ani nie moge ogladac przez wi-fi ani dane pakietowe. A jesli mam odpowiednia ilosc srodkow na koncie to działa ale pobiera kase. Pomocy
Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KasiaK

[ Edytowane ]

Cześć Gumixxxp,

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia! 

Właśnie przetestowałam opisaną sytuację przez Ciebie i u mnie wszystko działa poprawnie. 

To co musisz zrobić, aby u Ciebie również działało prawidłowo to tylko przestawić kilka ustawień w telefonie: 

Wpierw wejdź do : 

Menu>>ustawienia>>łączność--dane mobilne>>wyłączone

Następnie

Menu >> Ustawienia >> Konfiguracja >> Własne ustawienia >> Dodaj >> Web

Tutaj wpisz nazwę i hasło do swojej sieci Wi-Fi.  

Menu >> Ustawienia >> Konfiguracja >> Domyślne ustaw. Konfigur. >>Tutaj wybierz i uaktywnij stworzoną przed chwilą konfigurację.

Włącz też Menu – Ustawienia – Konfiguracja –  Domyślne we wszystkich konfiguracjach  - Tak

Daj znać czy to pomogło :smileyhappy: 

Pozdrawiam, 

KasiaK 

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.