Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nowa Asha 300 - bateria trzyma strasznie krótko

Zarejestrowany użytkownik
Karlee

Nowa Asha 300 - bateria trzyma strasznie krótko

Witam. Piszę do Państwa z takim problemem: niecały tydzień temu (29 czerwca), kupiłam w sklepie Neonet telefon Nokia Asha 300. Niestety bateria trzyma w nim bardzo krótko. Przykładowo jest podłączony do ładowarki, pokazuje się że bateria jest pełna, odłączam go, telefonu nie używam cały dzień, leży sobie na półce, a wieczorem i tak telefon już pada... Nie wiem co robić, mam go dopiero niecały tydzień a muszę codziennie ładować. Usunęłam z wyświetlacza wszystkie niepotrzebne fukcje, sieć ustawiłam na GSM. Bateria wytrzymuje jeden dzień nawet na nieużywanym telefonie... Proszę o pomoc, nie wiem czy oddać go do reklamacji, czy coś pomoże... Jakieś aktualizacje? Szkoda, że nie ma żadnego sklepu Nokia Care w okolicy, błagam o pomoc! :crying:

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: Nowa Asha 300 - bateria trzyma strasznie krótko

polecam; http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,125292,14212458,Kupil_jako_nowy___popsuty_ekspres__Nie_chca_... (po wymyj przed wyslaniem :smileywink: )
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.