Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nowa Asha 300 - bateria trzyma strasznie krótko

Zarejestrowany użytkownik
Karlee

Nowa Asha 300 - bateria trzyma strasznie krótko

Witam. Piszę do Państwa z takim problemem: niecały tydzień temu (29 czerwca), kupiłam w sklepie Neonet telefon Nokia Asha 300. Niestety bateria trzyma w nim bardzo krótko. Przykładowo jest podłączony do ładowarki, pokazuje się że bateria jest pełna, odłączam go, telefonu nie używam cały dzień, leży sobie na półce, a wieczorem i tak telefon już pada... Nie wiem co robić, mam go dopiero niecały tydzień a muszę codziennie ładować. Usunęłam z wyświetlacza wszystkie niepotrzebne fukcje, sieć ustawiłam na GSM. Bateria wytrzymuje jeden dzień nawet na nieużywanym telefonie... Proszę o pomoc, nie wiem czy oddać go do reklamacji, czy coś pomoże... Jakieś aktualizacje? Szkoda, że nie ma żadnego sklepu Nokia Care w okolicy, błagam o pomoc! :crying:

Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: Nowa Asha 300 - bateria trzyma strasznie krótko

polecam; http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,125292,14212458,Kupil_jako_nowy___popsuty_ekspres__Nie_chca_... (po wymyj przed wyslaniem :smileywink: )
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --