Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Problem z programem pocztowym Nokia asha 200

Uczestnik
Zamota
Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z programem pocztowym Nokia asha 200

Witam,

mam problem z moim telefonem- potrzbuję w nim sprawnego programu pocztowego, a zainstalowany w systemie niestety ostatnio nawalił. Nie wiem, co się stało- pewnego poranka po prostu przestał mi pobierać wiadomości. Po przywróceniu ustawień fabrycznych dalej nic. 

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Dot.: Problem z programem pocztowym Nokia asha 200

Cześć Zamota

Witaj na forum :smileyhappy:

Na twój telefon nie ma innej aplikacji do odbioru i przesyłania maili oprócz fabrycznie wgranej.

Spróbuj zaktualizować oprogramowanie telefonu.

Gdyby nic nie pomogło, możesz udać się do punktu Nokia Care.

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
Zamota

Dot.: Problem z programem pocztowym Nokia asha 200

Hej,

jestem po ustawieniu ustawień fabrycznych, po przywróceniu ich po raz wtóry wraz z utratą wszelkich danych, upgrade też zaliczyłam.. Zatem czas odmaszerować do serwisu..

Użyj zwykłego tekstu.