Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Zawieszanie się

Zarejestrowany użytkownik
magi6

Zawieszanie się

Witam!

Kupiłam niedawno telefon Nokia Asha 311. Jestem z niego bardzo zadowolona, ale mam jeden mały problem. Czasem się zawiesza i nie moge jej odblokować. Nie moge w ogóle przesunąć tapety i przejść do ikon menu. Pomaga tylko wyciągnięcie baterii na chwilke. Są jakieś inne sposoby?

A drugi problem to taki, że bateria jest słaba. Ładuje telefon wieczorem a na drugi dzień mam już jedną kreskę mniej, nie mówiąc o tym,  żeby słuchać odtwarzacza troche dłużej.

Ale to zawsze można obejść :smileyhappy: najbardziej zależy mi na pomocy jeśli chodzi o to zaiweszanie.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!

Community Manager
MariaS

Cześć magi6,

Witaj na naszym Forum pomocy technicznej Nokia!

W tym przypadku zalecamy aktualizację oprogramowania, ponieważ nie zawsze nowo kupione telefony mają aktualną wersję. Instrukcje jak wykonać aktualizację znajdziesz tu .

A tutaj znajdziesz wiele użytecznych porad jak wydłużyć czas pracy baterii.  

Mam nadzieję, że wskazówki okażą się pomocne. Napisz jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia

Zarejestrowany użytkownik
magi6

Hej!

Dzięki za pomoc! Wszystko jak najbardziej okazało się pomocne. Oprogramowanie zaktualizowane i nawet bateria dzieki temu dłużej trzyma :smileyhappy:

Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Uczestnik
Ewciaaa88

U mnie robi się to samo w Nokii 300 i nawet aktualizacja oprogramowania nie pomogła :smileysad:
Uczestnik
Ewciaaa88

I w dodatku niky nie może się do mnie dodzwonić ani wysłać sms'a . Tylko jak 3 lub 4 razy wyłączę i włączę tel to jakoś zadziała na nowo :smileysad:
Ex-Moderator (Retired)
halszka

Cześć Ewciaaa88

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia.

Skoro aktualizacja nie pomogła proponuję przeisntalowanie systemu operacyjnego na tak zwanym czystym telefonie czyli po formacie. I kopii zapasowej, żeby nic nie zginęło:smileywink:

Pobierz program Nokia Suite, zainstaluj go a telefon podłącz za pomocą kompatybilnego kabla USB do komputera. Następnie zaloguj się w samym programie za pomoca konta Nokia.

Następnie wejdź w Narzędzia – Kopia zapasowa i wykonaj kopię bez Ustawień i aplikacji (w tych plikach mogą kryć się błędy, dlatego dobrze je usunąć).

Następnie odłącz telefon od komputera i wykonaj format jak zostało opisane to tutaj.

Po zrestartowniu telefonu podłącz go ponownie do komputera a w Nokia Suite wybierz ikonę aktualizacji. Pojawi się informacja o najnowszym oprogramowaniu i możliwośći ponowengo zainstalowania systemu operacyjnego. Kliknij w informację podaną na niebiesko. Program przeprowadzi Cię przez proces reinstalacji.

Pamiętaj, że do prawidłowego przeprowadzenia powyższych czynności, komputer musi być podłączony do internetu, aby Nokia Suite mógł pobierać odpowiednie  komponenty z serwera Nokia.

Mam nadzieję, że to rozwiąże Twój problem:smileyhappy:

Pozdrawiam, 

halszka

Jeśli post okazał się pomocny kliknij gwiazdki Kudo. Jeśli Twój problem został rozwiązany kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".
Uczestnik
Ewciaaa88

Dziękuje bardzo na pewno skorzystam z tego rozwiązania. Na razie działa, ale jak tylko się zawiesi to zrobię wszystko tak jak tu jest opisane :smileyhappy: dziękuję bardzo !