Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: asha 302 - problem z przeglądarka internetow...

Nowy użytkownik
rrraaa

asha 302 - problem z przeglądarka internetową

Witam. Mam problem z przeglądarką internetową, a mianowicie ostatnio aktualizowałam system w telefonie i od tej pory, gdy wpisuję jakikolwiek adres do Przeglądarki Nokia, niby wszystko się ładuje ale po załadowaniu strony przeglądarka staje się biała i nie pokazuje się zawartość strony. Jedyne co widniej na tym białym ekranie to kursor, którym niestety nie można ruszać. 

korzystam z internetu poprzez Wi-Fi.

Pozdrawiam rrraaa :smileyhappy: 

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Dot.: asha 302 - problem z przeglądarka internetową

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
rrraaa

Oba te posty przeczytałam zanim jeszcze zdecydowałam się na porodzenie w kwesti mojego problemu i przedstawione w nich problemy choć również dotyczą przeglądarki internetowej to jednak różnią się od mojego. 

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Ale wykonałaś podane rozwiązania? Bo wydaję mi się, że pomogą.

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
rrraaa

Tak, wykonałam i niestety nie pomogło
Użyj zwykłego tekstu.