Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: nokia 311 - problem z MMS

Nowy użytkownik
Ostry

nokia 311 - problem z MMS

Witam,

w mojej nokii asha 311 nie mogę pobrać mms, mimo włączenia danych mobilnych. Po zainstalowaniu nowego oprogramowania gdy włączam pobieranie telefon wyłącza się i włącza. Proszę o pomoc.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

przywroc ustawienia fabryczne i popros operatora o konfiguracje mms. 

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

przeslij sobie konfiguracje MMS ze strony operatora
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Ostry

Na stronie plusa nie ma tego modelu w możliwościach wyboru, a podany tam adres proxy itd, wpisywałem i nic nie zadziałało.

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
KasiaK

[ Edytowane ]

Cześć Ostry,

Witaj na Forum Pomocy technicznej Nokia.

Jeżeli operator nie posiada ustawień do twojego telefonu, może Ci wysłać konfigurację do innego telefonu na tym samym systemie operacyjnym np:

- Asha 302

- Asha 305

- Asha 300

Możesz też wprowadzić ustawienia MMS ręcznie, ale najpierw przywróć ustawienia fabryczne następnie wejdź w:

Menu - ustawienia - konfiguracja - własne ustawienia - 

Dane które należy wpisać możesz uzyskać ze strony internetowej operatora sieci. 

Napisz czy to pomogło.

Pozdrawiam,

KasiaK

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.