Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

nokia 515

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

nokia 515

witam  wie moze ktos czy nokia 515 posiada kod klawiatury czy cos podobnego zeby mi nikt nie zagladal do telefonu

Profesor
Posty: 557

Dot.: nokia 515

Witam.

W Nokiach opartych na systemie S40 można włączyć kod zabezpieczający, podobnie jak w innych starszych nodelach tego producenta. Problem w tym, że do tych nowych modeli nie ma pełnych instrukcji obsługi ani w języku polskim , ani w jakimkolwiek innym. 

 

Ekspert Techniczny
Posty: 216

Dot.: nokia 515

Polska instrukcja obsługi jest na stronie Nokia. http://download.support.nokia.com/ncss/PUBLIC/pl_PL/webpdf/100000336196/Nokia_515_UG_pl_PL.pdf


Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Wizjoner komórek
Posty: 1 246

Dot.: nokia 515

kod fabryczny to 12345

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

Dot.: nokia 515

Przy włączaniu telefonu nokia 515 z karta sim pojawia się prośba o podabie kodu jaki kod należy wpisać i czy jest akaś ograniczona ilość razy żeby nie zablokować telefonu?