Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia Hesabı bilgileri

Ex-Moderator (Retired)
BarisT
İleti Sayısı: 24

Nokia Hesabı bilgileri

[ Düzenlendi ]

Şifrenizi mi unuttunuz?

 

Nokia Hesabı parolanızı unutursanız ve Forum oturumu açamıyorsanız, şifre alanının altında yeralan  "Şifrenizi mi unuttunuz?" bağlantısını izlemeniz yeterlidir.

 

Nokia Hesabı kullanıcı adınız veya e-posta adresinizi mi unuttunuz?

 

Nokia Hesabı oturum açma bilgilerinizi hatırlayamıyorsanız, yerel Nokia Destek Hattını arayarak destek almanız gerekmektedir. Bilgileri, ülkenizdeki Nokia websitesinin destek sayfalarındaki "Bize Ulaşın" bağlantısını tıklayarak bulabilirsiniz.

 

Nokia Hesabınızı sonlandırmak mı istiyorsunuz?

 

Zaman zaman üyelerin hesaplarını kapatma istekleri alırız. Nokia Destek Forumu hesabınız, diğer Nokia hizmetlerinde oturum açmak için kullandığınız Nokia Hesabınızla bağlantılıdır, hesabınıza erişememekteyiz.

Ancak, isterseniz Nokia hesabınızı kendiniz sonlandırabilirsiniz.

 

Yapmanız gereken tek şey http://account.nokia.com oturumu açmak ve sayfanın sol tarafındaki menüde "Hesabı sonlandır" bağlantısını tıklatmaktır. Ardından Nokia Hesabınıza bağlı tüm hizmetler hatırlatılır ve şifrenizi yeniden girmeniz istenir; bu adımı tamamladığınızda hesabı kullanmaya devam edemezsiniz.

 

Nokia Hesabınızı sonlandırmayı düşünüyorsanız şu noktaları dikkate almanızı öneririz:

 

  • Artık Nokia Hesabınıza bağlı hiçbir hizmete veya bu hizmetlerde depoladığınız verilere erişiminiz olmayacak.

 

  • Nokia Mağaza'dan veya Nokia Müzik'ten indirdiğiniz içeriği yeniden indirme haklarınızı kaybedeceksiniz. Nokia Müzik ile ilgili olarak, satın aldığınız parçaları güvenli şekilde yedeklediğinizden emin olmanızı öneririz.

 

  • Nokia Müzik'te kalan tüm kredilerinizi kaybedeceksiniz. Gönüllü hesap sonlandırmasının sonucu olarak para iadesi yapılamaz, Nokia Hesabınızı sonlandırmadan önce Nokia Müzik kredilerinizi harcamanızı öneririz.

 

  • Sınırsız Ovi Müzik'te kalan abonelik sürenizi kaybedeceksiniz.

 

Lütfen düz metin kullanın.