Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Haritalarımı güncelleyemiyorum.

Katkıda Bulunan
İleti Sayısı: 4

Haritalarımı güncelleyemiyorum.

[ Düzenlendi ]

Telefonum Nokia 603
Imei : xxx
Versiyon 113.010.1506.C00.01
Telefonumdaki tüm yazılımlar güncel. Ancak haritaları güncelleyemiyorum. Bu sorun daha öncede vardı. Haritalara gelen güncelleme sonrası düzelmişti. Yine bu güncellememe sorunu başladı ve telefonumu fabrika ayarlarına getirdim. Ancak aynı hata tekrar ediyor.

Uzman
İleti Sayısı: 11

Ynt: Haritalarımı güncelleyemiyorum.

Merhabalar,
Öncelikle forum sayfasında lütfen imei numaranızı paylaşmayınız. Mesajınızı düzenleyerek imei numarasını sildim. Aldığınız hata nedir ?
Kayıtlı kullanıcı
İleti Sayısı: 2

Ynt: Haritalarımı güncelleyemiyorum.

sevgili  yetkili arkadaşlar  şuraya harita problemini yazan arkadaşlar  iki  üç  kişimi      ben nokıa 603   kullanmaktayım  aldığım  ilk  bi kaç  aya  sorun yok  şimdi    harita  yok   ne  buluyo  nede  adres yönlendiriyo    yok   telefonun bilmem  ne  numarasını  istiyorsunuz   doğru düzgün   cevap verin  numaram 0 539 288 51 75   forumlarda  yapmam gereken her  şeyi yaptım ve  bu problem  çok  kullanıcıda var  çözüm varsa  onu  söyleyin