Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

nokia asha 303 kılavuzu

Yeni kullanıcı
sametdemirc
İleti Sayısı: 2

nokia asha 303 kılavuzu

Merhaba ben nokia asha 303 sahibiyim telefonumu nokia suite bağladığımda haritalar kısmında haritalar çıkıyor ancak indirdiğim haritalar telefonumda çıkmıyor.Nokia 303 kullanım kılavuzunda haritalar kısmında menüden haritalar sekmesi seçmem gerektiğini söylüyor ancak menüde haritalar sekmesi yok.En son güncellemeyi yükledim ancak yine menüde haritalar sekmesi çıkmadı eğer telefon haritalar veya rota planlama özelliğini desteklemiyorsa neden kullanım kılavuzunda böyle bir tanıtım var bilgilendirme bekliyorum. 

http://www.nokia.com/global/products/phone/asha303/specifications/

• GPS and navigation3
    • Navigation features and services: Nokia Maps (available as a free download)
Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
EfecanO
İleti Sayısı: 19

Ynt: nokia asha 303 kılavuzu

Merhaba , Cihaz içerisine entegre bir harita uygulaması bulunmamaktadır.Yapmanız gereken işlem www.maps.nokia.com adresi üzerinden telefonunuza harita uygulamasını yüklemek yönünde olacaktır , sizin yapmakta olduğunuz işlem Nokia Suite üzerinden güncel harita dosyasını indirmektedisiniz telefonunuz içersinde uygulama olmadığından sonuç alamıyorsunuz.Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza bir harita gelecektir ama yine de navigasyon kullanmanız mümkün olmayacaktır , çünkü belirttiğiniz cihazda navigasyon özelliği mevcut değil.

Yeni kullanıcı
sametdemirc
İleti Sayısı: 2

Ynt: nokia asha 303 kılavuzu

Bu sorunun çözümü yok kısaca klavuz yanlış hazırlanmış.Telefonun desteklemediği bir özellik klavuzda anlatılıyor saçma olmuş ayrıca www.maps.nokia.com adresinden harita indirmem söz konusu değil çünkü siteye telefonumdan girince telefonunuz bu özelliği desteklemiyor deniyor ve beni here.com a yönlendiriyor sadece öğrenmek istedim bir güncellemeyle maps uygulaması gelebilir mi diye nokia software updater programıyla yada suit programıyla oda olmayacak birşey sanırım.