Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

Uzman
İleti Sayısı: 10

ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

Değerli hanımefendiler ve beyefendiler; Çok zaman ve emek harcadığınız telefonun görüntüsünden ve içeriğinden belli. Belki biraz daha çalışma ile aşağıda belirteceğim sorunlar çözülür. (Tespit edebildiğim) 1-siyah ekran sorunu- bu durum telefonun gitmek istediğiniz menüye gitmeyerek siyah ekranda beklemesine ve tekrar ana ekrana dönmesine neden olmaktadır. 2-Pil ömrü çok az gidiyor. Ürün özelliklerinde anlatıldığı gibi değil. 3- Telefonda kişiselleştirme diye hemen hemen bir şey yok. a- arama engelleme yok. b- tercihler, toplantı -sessiz- hatsız v.s.-c- gruplara zil sesi tayini yok. d- fotoğraflar için kilitleme veya gizli cep yok. 4- telefon ile verdiğiniz ara kablo ve aparatı telefon kadar estetik değil. Herhangi bir elektrikçiye fason yaptırılmış gibi. 5-Allah var fotoğraf çekimi güzel.  Tespit edebildiğim şimdilik bunlar. Şunu da belirtmeliyim ki; Biz kullanıcılar Nokia telefonu seçmemizin nedenleri vardır. Bunlar ; Nokia.... 1-Bir telefonu çıkarmadan önce yapısal ve donanımsal tüm testleri yapar. 2- tüketiciyi mağdur etmez.  Saygılarımla . Yüksel Can Mengüç -

Bilge
İleti Sayısı: 204

Ynt: ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

altyazı desteği yok telefonun eklenebilir mi acaba
;-)
Bilge
İleti Sayısı: 38

Ynt: ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

1. Siyah ekran sorunu hangi uygulamalarda oluyor
2. Batarya kalibrasyonu yaptınızmı. Ayrıca telefonu yeni aldıysanız kullandıkça iyileşir.
3. Arama engelleme şu anda Çin de mevcut. Diğer ülkelere güncelleme ile gelecek. Fotoğraf kilitleme uygulamaları mağazada mevcut.
Danışman
İleti Sayısı: 28

Ynt: ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

Batarya kalibrasyonu nasıl yapılır?
Danışman
İleti Sayısı: 28

Ynt: ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

Ekrem parlak iyi geceler batarya kalibrasyonu nasıl yapılıyor?
Uzman
İleti Sayısı: 10

Ynt: ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER AMA;

siyah ekran sorunu; Bu sorun olduğunda telefonu açıp kapıyorum sorun düzeliyor fakat aradan belirli bir saat geçince aynı sorun oluyor. diyelimki ana ekrandasınız mesajlara bakmak istediniz. tuşa basınca karşınıza siyah ekran geliyor bekletiyor ve ana ekrana geri dönüyor. ilk teknik servise verdim yazılım  güncellediler. fakat yeniden oldu. tekrar servise verdim bu sefer merkeze gönderdiler. ilginiz için teşekkürler.

Uzman
İleti Sayısı: 10

Telefon donma sorunu çözüldü.

Daha önce belirttiğim telefon donma olayı  3-4 defa telefonu servise verdikten sonra anakartı değiştirdiler ve sorun çözüldü. Başka bir konu ise lumialar için akıllı telefon deniyor ama daha android işlemciler kadar başarılı olamadıı; Eksiklikler var. En basiti, eski nokia telefonda bile gelen aramalarda grup belirleyip zil sesi çalsın veya çalmasın şeklinde ayar yapabiliyordun. (Şunu Bildir) Lumiada bu özellik yok. çok mu zor bu özellik?