Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

çift tıklama özelliği

Danışman
dogukankundum
İleti Sayısı: 45

çift tıklama özelliği

sanırırım lumia 520 de olmayacak. saatlerdir araştırıyorum elimde 3-5 safsatadan başka bir şey yok. siz biliyor iseniz yardımcı olun. arkadaşları da aydınlatalım.

Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

Ynt: çift tıklama özelliği

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-Lumia/lumia-520-g%C3%BCncelleme/td-p/2119293

bu konuda da yazdığım gibi, tüm 520 modellerinde yok çift tıklama, eğer bu konuda söylenenleri yapmana rağmen, sana bahsedilen ayarlarda bulamadıysan,  cihazın çift tıklama özelliğini desteklemiyordur.  aynı soru için bir kaç tane daha konu da açsan, alacağın cevap bundan pek farklı olmayacaktır.

The silence will fall
Yeni kullanıcı
CirdanArFeinel
İleti Sayısı: 1

[ Düzenlendi ]

ugura yazdı:

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-Lumia/lumia-520-g%C3%BCncelleme/td-p/2119293

bu konuda da yazdığım gibi, tüm 520 modellerinde yok çift tıklama, eğer bu konuda söylenenleri yapmana rağmen, sana bahsedilen ayarlarda bulamadıysan,  cihazın çift tıklama özelliğini desteklemiyordur.  aynı soru için bir kaç tane daha konu da açsan, alacağın cevap bundan pek farklı olmayacaktır.

İyi güzel söylüyosunuz ama ayarlardan dokunmaya geldiğinizde dokunma hassasiyeti butonunun altında ekstra bir özellik görünüp kayboluyor. Çift tıklama ile ekran açma özelliği olma ihtimali nedir?

Kayıtlı kullanıcı
safevi1501
İleti Sayısı: 2

Arkadaşlar ben Azerbaycanda bugün Lumia Black güncellemesini yükledim glance yani ükran kapanında saat olmasa da 2 tıkla uyandırma özelliği mevcut deneye bilirsiniz
Bilge
beratadiguzel
İleti Sayısı: 57

Safevi cihazın 520 mi acaba?
L520