Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Aktualizacja WP 8

Doradca
Posty: 43

Aktualizacja WP 8

Witam wszystkich serdecznie

Dziś aktualizawałem Lumię 920 po raz drugi.

Ktoś z użytkowników orientuje się co wniosła nowa aktualizacja? Niestety na stronach nie doczytałem się niczego ważnego tym bardziej dat aktualizacji.

Pozdrawiam

Profesor
Posty: 304

Dot.: Aktualizacja WP 8

Z prakycznego punktu widzenia... zarządzanie pamięcią. M. in. tajemnicze "Other" / "Inne".

Co jeszcze zobaczymy.

 

Co ciekawe, u mnie aktualizacja pojawiła się dziś OTA (bez kabli i pośrednictwa komputera), czyli tak, jak powinno być :smileyhappy:

 

Czas potestować...

Profesor
Posty: 304

Dot.: Aktualizacja WP 8

Pobrane - sprawdzone. Co ciekawe wersja systemu jest ta sama. Nowszy za to firmware i soft radiowy. Info+dodatki: nowsza wersja (1.7.0.173 -> 1.8.1.140) i kilka elementów w środku zaktualizowali. Zarządzanie pamięcią faktycznie jest, ale jako oddzielna pozycja w ustawieniach, nie w "pamięci telefonu". Nie dam głowy, czy ukrywanie numeru było dostępne w "ustawienia" -> "telefon" - teraz jest. Tyle "zmian" zaobserwowanych w ciągu pierwszych minut.
Doradca
Posty: 43

Dot.: Aktualizacja WP 8

Jeżeli się nie mylę to obiecują coś jeszcze na lipiec.
Szkoda, że nie opisują najświeższych aktualizacji, osobiście uważam to za bardzo ważne informacje
Profesor
Posty: 304

Dot.: Aktualizacja WP 8

Jako ciekawostkę dodam, że po tej zacnej aktualizacji telefon notorycznie gubi zasięg i nie potrafi nawiązywać połączeń. Zamiast dzwonić, utyka na wybieraniu numeru i dalej nic. Urywa po chwili. Trzeba telefon wyłączyć, włączyć i można zadzwonić. Po paru minutach to samo.

 

Tryb samolotowy on/off, przełączanie 2g/3g nie skutkuje. Tylko wyłączenie i ponowne uruchomienie systemu pozwala na wykonywanie połączeń. Już mi się podoba ta aktualizacja. Na tym etapie - nie polecam :smileysad:

Doradca
Posty: 43

Dot.: Aktualizacja WP 8

Przyznam Ci rację choć u mnie nie ma takich zjawisk, natomiast serfując po marketplace zauważyłem, że telefon nie pokazuje niektórych kafelków (są szare jakby ich nie wpisywał) i przy połączeniu strasznie szumi w słuchawce - trwa to jakąś chwile i później spokój.

Ogólnie aktualizacja w naszym przypadku coś zmieniła :thumbdown:

Profesor
Posty: 304

Dot.: Aktualizacja WP 8

U mnie odpukać spokój.

Problemy z łącznością były obecne przez jeden dzień (następujący po wieczornej aktualizacji). Ostatnie dwa dni wszystko wróciło do normy i tego zjawiska (odpukać...) nie ma.

 

Kafelki w sklepie jawią się normalnie - tu nie uświadczyłem żadnych cudacznych zmian :smileywink: