Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Aktualizacja WP 8

Doradca
Lojalny

Aktualizacja WP 8

Witam wszystkich serdecznie

Dziś aktualizawałem Lumię 920 po raz drugi.

Ktoś z użytkowników orientuje się co wniosła nowa aktualizacja? Niestety na stronach nie doczytałem się niczego ważnego tym bardziej dat aktualizacji.

Pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Z prakycznego punktu widzenia... zarządzanie pamięcią. M. in. tajemnicze "Other" / "Inne".

Co jeszcze zobaczymy.

Co ciekawe, u mnie aktualizacja pojawiła się dziś OTA (bez kabli i pośrednictwa komputera), czyli tak, jak powinno być :smileyhappy:

Czas potestować...

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Pobrane - sprawdzone. Co ciekawe wersja systemu jest ta sama. Nowszy za to firmware i soft radiowy. Info+dodatki: nowsza wersja (1.7.0.173 -> 1.8.1.140) i kilka elementów w środku zaktualizowali. Zarządzanie pamięcią faktycznie jest, ale jako oddzielna pozycja w ustawieniach, nie w "pamięci telefonu". Nie dam głowy, czy ukrywanie numeru było dostępne w "ustawienia" -> "telefon" - teraz jest. Tyle "zmian" zaobserwowanych w ciągu pierwszych minut.
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Lojalny

Jeżeli się nie mylę to obiecują coś jeszcze na lipiec.
Szkoda, że nie opisują najświeższych aktualizacji, osobiście uważam to za bardzo ważne informacje
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Jako ciekawostkę dodam, że po tej zacnej aktualizacji telefon notorycznie gubi zasięg i nie potrafi nawiązywać połączeń. Zamiast dzwonić, utyka na wybieraniu numeru i dalej nic. Urywa po chwili. Trzeba telefon wyłączyć, włączyć i można zadzwonić. Po paru minutach to samo.

Tryb samolotowy on/off, przełączanie 2g/3g nie skutkuje. Tylko wyłączenie i ponowne uruchomienie systemu pozwala na wykonywanie połączeń. Już mi się podoba ta aktualizacja. Na tym etapie - nie polecam :smileysad:

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Lojalny

Przyznam Ci rację choć u mnie nie ma takich zjawisk, natomiast serfując po marketplace zauważyłem, że telefon nie pokazuje niektórych kafelków (są szare jakby ich nie wpisywał) i przy połączeniu strasznie szumi w słuchawce - trwa to jakąś chwile i później spokój.

Ogólnie aktualizacja w naszym przypadku coś zmieniła :thumbdown:

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

U mnie odpukać spokój.

Problemy z łącznością były obecne przez jeden dzień (następujący po wieczornej aktualizacji). Ostatnie dwa dni wszystko wróciło do normy i tego zjawiska (odpukać...) nie ma.

Kafelki w sklepie jawią się normalnie - tu nie uświadczyłem żadnych cudacznych zmian :smileywink:

Użyj zwykłego tekstu.