Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Amber Sonrası

Danışman
ElrohirElensar
İleti Sayısı: 17

Amber Sonrası

Arkadaşlar L620 sahibiyim NSU for retaille güncelmeme yaptım

1 arama englleme yok

2 çift tık yok

3 bu pro cami nasıl kurabilirim storede uygulama çıkmıyor

Lütfen düz metin kullanın.
Bilge
TheBOD
İleti Sayısı: 107

Ynt: Amber Sonrası

[ Düzenlendi ]

> Dokun > Çift Dokun
Ayarlar > Ekran+Dokunma
                                              > Göz Atma ( Saat Özelliği)

Bu iki seçenekten "Ekran Saati" ve "Çift Tık" özelliklerini açabilirsin.

Arama engelleme, telefondaki nokia uygulamalarını güncelleyince geliyor.Güncellemeleri yaklaşık 1 hafta boyunca otomatik almazsın.Uygulamayı güncellemek için, uygulamanın mağaza sayfasını ziyaret etmen yeterli.Güncelleme görünecektir.Nokia uygulamalarını güncellemen gerekli amberi tam verimle kullanabilmek için. ( Bu sorun her telefon ve her modelde yaşanmayabilir. )

Pro cam ise Nokia Lumia 620 telefonlarda kullanılmıyor. ( Sadece 920, 925, 928 ve 1020 için kullanılabilir. )

Danışman
ElrohirElensar

Çift tık sekmesi yok galiba olmayacak gibi bişi okudum dh.comda az önce ne anladık biz bu güncellemeden fm radyo yok çift tık yok en zaralısı biz olduk arkadaş
Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

satın aldığın cihazın donanımı desteklemiyorsa yapacak bişey yok...

fm radyo için bişey diyemem ama aylarca çift tık olmadan telefonu kullandıktan sonra, olsa da olur olmasa da olur bir özellik olduğunu söyleyebilirim, hala yandaki tuşu kullanıyorum kilit açmak için :smileyhappy:

The silence will fall
Danışman
ElrohirElensar

Fm radyo için lafım yok başında yok dendi fakat çift tık için var dendi yurt dışında da amber kurumlarda yok çift tık neden böyle yaptılar ki
Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

Çift tıklama, Ayarlar-> Ekran+Dokunma ->Dokunma sekmesinde, dokunma hassasiyet ayarlarının hemen altında olması lazım, bu arada amber kurduktan sonra Ekran+Dokunma uygulamasını marketten güncelledin mi?

The silence will fall
Danışman
ElrohirElensar

Hayır gunceleyemedim çıkmıyor
Danışman
ElrohirElensar