Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Brak aktualizacji WP7.8 NOKIA Lumia 800

Nowy użytkownik
ogonek1989

Brak aktualizacji WP7.8 NOKIA Lumia 800

Jak w temacie... Nie umiem zaktualizować telefonu do Windows Phone 7.8 :/ Telefon jest w sieci PLAY, ma ktoś może ten sam problem ? Chodzi oczywiście o NOKIE LUMIE 800

Nowy użytkownik
daniello91

A jest już dostępna ta aktualizacja?

W mojej lumi, jeszcze nic się nie pojawiło, aby zaaktualizować. Skąd można pobrać WP 7.8 ?

Doradca
battery74

aktualizacja przez Zune a temat był już poruszany na forum czytajcie

nowy dzień nowe wyzwanie
Doradca
kka69

A to można aktualizować soft w LUMIA przez program ZUNE?

Ja mam LUMIA 900 i ona się aktualizuje tylko przez GSM  (chyba tak to trzeba nazwać ), bo przez kabelek USB z komputera nie chce.

Doradca
battery74

aktualizacja telefonów Lumia jest przez zune, trzeba ją wymusić na forum już to było opisywane kilka razy szukaj

nowy dzień nowe wyzwanie