Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Brak zasięgu

Nowy użytkownik
698630532

Brak zasięgu

Witam od wczoraj jestem w posiadaniu Noki Lumii 610, niestety cos nagrzebałam i wogóle nie mam zasięgu. karta jest aktywna bo w starym telefonie działa bez problemu, więc wina musi być w ustawieniach telefonu. Moze ktos mi podpowiedziec co mogłam przestawić że jest całkowity brak zasięgu

Opiekun
iNtEnSePL

Dot.: Brak zasięgu

Sprawdź:
- przesuń ekran w lewo (pojawi się lista aplikacji)
- przewiń w dół do "Ustawienia" - wybierz
- przewiń w dół do "tryb samolotowy" - wybierz
- jeśli jest włączony to WYŁĄCZ

Jeśli to nie pomoże, to drugi krok...

- przesuń ekran w lewo (pojawi się lista aplikacji)
- przewiń w dół do "Ustawienia" - wybierz
- przewiń w dół do "sieć komórkowa" - wybierz
- sprawdź czy masz wybraną swoją sieć i czy pojawia się jako "sieć aktywna", dla pewności zostaw wybór sieci na "automatyczna"

Jeśli to nie pomoże - daj swój telefon mężowi, chłopakowi, koledze - załatwi to. Jeśli to nie pomoże, wróc do poprzedniego telefonu :smileyhappy:
--
Lumia 920 user
Nowy użytkownik
698630532

Wszystko w ustawieniach było tak jak ma być nie wiem co go bolało zrobiłam restart i telefon znowu zaczął działać. Wbrew pozorom jestem inteligentną osobą (brunetka) hehehe :smileyhappy: sama poradziłam sobie z tym problemem :smileywink:

Opiekun
iNtEnSePL

Ależ nikt nie poddał tego pod wątpliwość :smileyhappy: kolor włosów nie robi telefonom różnicy...
--
Lumia 920 user