Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Futerały i folie na 920

Doradca
Posty: 21

Dot.: Futerały i folie na 920

[ Edytowane ]

Nokia oferuje etui cc 1043, które wygląda podobnie jak to dołączane do linii 800.

 

(inf. od moderatora) Post został edytowany, gdyż zawierał treści obraźliwe i o charakterze spekulacyjnym.

Doradca
Posty: 43

Dot.: Futerały i folie na 920

Co do etui i futerałów, mnie akurat interesuje etui do paska ponieważ używam więcej niż jeden telefon; dlatego mam pytanie czy ktoś z użytkowników może używa etui zamykanego z magnesem? Były modele nokii, które w takim etui wariowały (choćby N97). Jestem ciekawy jak w tym przypadku zachowuje się Lumia?

Pozdrawiam

Profesor
Posty: 417

Dot.: Futerały i folie na 920


1777 napisali:

Nokia oferuje etui cc 1043, które wygląda podobnie jak to dołączane do linii 800.


Etui Nokia CC-1043:
http://nokiaskleponline.pl/product-pol-6456-Etui-Silikonowe-Nokia-CC-1043-Black-do-Lumia-920.html

 

Etui Nokia CP-600:

http://nokiaskleponline.pl/product-pol-6121-Etui-Nokia-CP-600-Black-do-Lumia-920-kabura-.html

 

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Doradca
Posty: 61

Dot.: Futerały i folie na 920

Etui Nokia CP-600: - Produkt chwilowo niedostępny (tak już od dłuższego czasu..) W innych sklepach podobnie (pewnie logistyka zawiodła?)

A co z foliami? ... Nie będę "spekulował", ale być może najpierw zaprojektowali zaokrąglone boki a później zauważyli iż zabezpieczenie ich to .... problem? Na rynku folie alternatywne obejmujące płaską powierzchnie czołową - bez boków. Pytanie, jak skutecznie zabezpieczyć boki, jeśli ktoś jest perfekcjonistą?

Mam nadzieję że rozwiążą ten problem i coś wypuszczą (bezpieczny protektor)
Doradca
Posty: 61

Dot.: Futerały i folie na 920

wlasnie przetestowalem elektrostatyczną folię typu "Brando" - prawdę mówiąc nie jestem zadowolony z efektu. Pomijam upiorną walkę a paprochami (mycie i kilkakrotne podejście do ostatecznego przylejenia) - folia mimo mocnego wycięcia po bokach i tak trochę odstaje. Spodziewałem się lepszego efektu :smileysad:

Jako tymczasowe rozwiązanie może być - docelowo raczej nie.. Ma ktoś lepsze rozwiązania?

Profesor
Posty: 304

Dot.: Futerały i folie na 920

W innym temacie pisałem o cienki foliach typu full-body, np. ArmorSuit robi specjalnie dla Lumii 920. Nakładana na mokro, idealnie dopasowana, chroni całe urządzenie i powinna ładnie przylegać nawet do zaokrągleń (bo jest cienka i miękka). Chciałbym dostać takową do testu typu 'unboxing&experience', sfilmować nałożenie, wrzucić do sieci (YT czy inny serwis), żeby było jasne, jak się to sprawdza na tym ekranie. Koszt jest dla mnie za duży, żeby się bawić w taki eksperyment, jeśli miałyby to być wyrzucone pieniądze. Wolę zachować zdrowy rozsądek w korzystaniu z telefonu i w razie podwyższonego ryzyka użyć kabury, nakładki, folii, po czym wrócić do wersji kieszeń + ostrożność.

 

Jako ciekawostkę dodam, że 3MK z własnej woli zaproponowało mi dosłanie nowych folii, przynając, że wcześniejsze były źle wycięte. Sami z siebie uznali to za reklamację, mimo że pisałem w dobrej wierze, żeby przyjrzeli się tym foliom, bo nie pasują do tego modelu. Dostałem nowe i pasują naprawdę dobrze. Krawędzie i narożniki nie odstają. Minimalne problemy są przy głośniku (cienki pasek łapie powietrze). Wciąż jednak folię widać (dużo węższa od ekranu) i nieprzyjemnie maca się zafoliowany ekran. Dlatego folia zostaje na wyjazdy itp. Na co dzień raczej nie dla mnie. Jeśli jednak ktoś chce coś, co nie odłazi od ekranu, to poprawiony wzór 3MK jest OK i nie kosztuje dużo.

 

PS - ciekawe czy / kiedy ten temat wyleci do "akcesoriów"?

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 2

Dot.: Futerały i folie na 920

Bardzo polecam obudowy incipio, dołączają do niej folie na ekran wyciętą idealnie, używam już tydzień, nic się nie odkleja. Na allegro najtańsza kosztuje coś koło 80zł, niestety nie mogę nic powiedzieć o sposobie nakładania folii bo dostałam już oklejoną.