Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Ile może trwać twardy reset w Lumia 720

Nowy użytkownik
JKMro

Ile może trwać twardy reset w Lumia 720

Witam,

Zrobiłem twardy reset telefonu (settings->about->reset...) i od dłuższego czasu mam widok na piękne koła zębate i brak kontroli nad telefonem. Pytania do pomocy technicznej:

- co właściwie się dzieje bo mineło już ponad 20 minut

- ile czasu może trwać taki stan?

Pozdrawiam

JKMro

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
JKMro

Dot.: Ile może trwać twardy reset w Lumia 720

Prawidłowa odpowiedż: reset może trwać dowolnie długo jeśli coś pójdzie źle. W sieci znalazłem mnóstwo takich zgłoszeń dla różnych telefonów Nokia Lumia z Windows 8 więc może się komuś przyda rozwiązanie, które mi zadziałało:

Jeśli widzisz koła zębate ponad 30 minut

1. Odłącz zasilanie zewnętrzne

2. Spróbuj wykonać soft reset (Power + Vol down) jeśli nie działa spróbuj twardy reset (Power + Vol Down + Camera)

3. Kiedy telefon powtórnie startuje i widzisz logo operatora albo NOKIA wciśnij sekwencję - każdy klawisz osobno:

Volume up, Volume down, Power, Volume down

4. Nie stresuj się, że koła zębate jeszcze się kręcą u mnie kręciły się dokładnie 3 minuty później telefon przeszedł w tryb powitania i od tego czasu żyje normalnie. Nie mniej powtórzyłem tę operację dwa razy zanim uzyskałem dobry rezultat - widać nie trafiłem w moment.

Mam nadzieję, że pomogłem - powodzenia.

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
Istria

Cześć JKMro,

Dziękujemy, że wróciłeś na Forum pomocy technicznej Nokia i podzieliłeś się skutecznym rozwiązaniem:thumbup:

Bylibyśmy wdzięczni za wynagrodzenie gwiazdką Kudo zaakceptowanie jako rozwiązanie w tym przypadku Twojego własnego postu z podanym rozwiązaniem.

W ten sposób post ten będzie bardziej widoczny dla pozostałych uczestników Forum, którzy mogą mieć te same pytanie w przyszłości.

Serdecznie pozdrawiam,

Istria

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Zawsze można poczekać aż się rozładuje bateria do końca tymi krecącymi kółkami :smileyhappy: Też powinno pomóc :smileyhappy:

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.