Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Jak usunąć konto Windows Live z Noki Lumia 800

Zarejestrowany użytkownik
muchmar

Jak usunąć konto Windows Live z Noki Lumia 800

Potrzebuję pilni9e pomocy..... zalogowałęm się u koleżanki na Lumii 800 do swojego konta Xbox Live i automatycznie zarejstrowało się konto Windows Live i zsynchronizowało wszystkie moje dane. Jak to usunąć????

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mabosl123

Dot.: Jak usunąć konto Windows Live z Noki Lumia 800

Wejdź w ustawienia - poczta + konta - przytrzymaj palcem na twoje konto i wybierz usuń. Jeżeli nie masz takiej opcji, to oznacza, że to konto jest ustawione jako główne i trzeba sformatować telefon aby go usunąć.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
T_PL

W WP8 konto Microsoft jest ściśle zintegrowane z telefonem i tylko reset umożliwia pozbycie się go. Głowy nie dam, jak jest w WP7 (7.5 i 7.8), ale prawdopodobnie tak samo. Każde konto poza Microsoft (Live!) można usunąć bez resetu. Mało tego - system kojarzy konto i jeśli przekroczymy przewidzianą liczbę kont Live skojarzonych z urządzeniem, to MS zablokuje telefon. Jest to opisane w warunkach Windows Phone (gdzieś przy odsprzedaży/sprezentowaniu telefonu).

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
kka69

Reset z poziomu telefonu rozwiązuje to w 100% , sprawdziłem to.

Ale ten reset ma też minusy.

Wszystkie inne ustawienia w telefonie też giną, nawet data i godzina.

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
takisetypek

siema :smileyhappy:

możesz powiedzieć jak się zalogować?

mam z tym duży problem

pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Zarówno w WP8 jak i WP7 konto podawane jako pierwsze jest traktowane jako konto główne i nie można go usunąć z poziomu zarządzania kontami. Jedynie tak jak wspomnieliście reset usuwa to ustawienie niestety wraz z wszystkimi pozostałymi. Inne dodane jako kolejne konta live i nie tylko mogą być dowolnie usuwane.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.