Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Jak wymusić update oprogramowania układowego...

Nowy użytkownik
imcpan

Jak wymusić update oprogramowania układowego?

Witam,

Mam Lumię 800 brandowaną przez O2 Germany, użytkowaną w Plusie. Na stronie Nokii odnośnie dostępności oprogramowania widnieje wpis, że najnowsza wersja oprogramowania układowego sygnowanego przez O2 Germany jest 1750.0805.8773.12220 i taką też wersję mam w telefonie. Najnowsze jednak wersje dostępne u innych operatorów to np. Plus 1750.0823.8858.12430, Orange 1750.0823.8858.12460.

Chciałbym zapytać, czy jest możliwość w jakikolwiek sposób wymusić update oprogramowania układowego dla mojej lumii, czy zostaje mi czekać na udostępnienie takowej przez O2?

Ex-Moderator (Retired)
KasiaK

Dot.: Jak wymusić update oprogramowania układowego?

Cześć imcpan,

Witaj na Forum Pomocy technicznej Nokia

Aktualizacja do Windows Phone 7.8, tak jak sam wiesz jest już dostępna, jednak każdy model telefonu firmy Nokia produkowany jest w wielu różnych wariantach oprogramowania (w wielu wersjach językowych oraz operatorskich przeznaczonych na rynki różnych krajów). Najnowsze wersje oprogramowania,w zależności od kraju lub operatora, nie zawsze są dostępne w tym samym czasie dla wszystkich wariantów. Najszybsze możliwe aktualizowanie wszystkich wariantów oprogramowania jest priorytetem firmy Nokia, dlatego też prosimy regularnie sprawdzać dostępność aktualizacji. Dla twojej wygody możesz włączyć funkcję „Powiadom mnie o znalezieniu nowych aktualizacji” która się znajduje w ustawienia--aktualizacje", gdyż z pewnością  pojawi się ona w najbliższym czasie dla twojej Noki Lumia 800.  

Pozdrawiam,

KasiaK 

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Nowy użytkownik
imcpan

Dot.: Jak wymusić update oprogramowania układowego?

Dziękuję za odpowiedź.

A czy Nokia Polska ma jakieś informacje na temat tego czy O2 Germany planuje w ogóle udostępnienie tej aktualizacji. Podobno kilu operatorów, w tym amerykański T-Mobile nie planuje takowej?

No i pytanie jak się mają aktualizacje oprogramowania układowego do aktualizcji systemu operacyjnego? Czy są to niezależne aktualizacje czy ze sobą powiązane?