Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 520: Problem z przywróceniem

Opiekun
Mxer

Lumia 520: Problem z przywróceniem

Witam

Wczoraj bawiąc się telefonem "niechcący" wyjołem baterię. Włożyłem i zaczeły się cyrki. Zgłupiały smsy... przestaly wyświetlać treści nowych smsów. Kolejność odbiorców się nawet  poprzestawiała. Jak telefon był zablokowany, dzwięk smsa, w pasku powiadamiania też się pojawiał, jak chciałem odczytać znikał bezpowrotnie.

Podobna sytuacja miała się  z  historią połączeń, nie dość że hronologicznie sie poprzestawiało to przestało zapisywać najnowsze. 

Poza tym niezauważyłęm innych problemów. Maile dochodziły i wyświetlały się prawidłowo, w historii również.

No nic, zdaża się, zrobiłem kopie zapasową (wciąż nie wiem czy stuteczną, w hmurze skydrive nie zauważyłęm jakiś nowych plików) i rozpoczołem proces przywracania telefonu do ustawień fabrycznych.

Trwało to jakieś 10h. Po tym czasie wciąż te trybiki się kręciły, telefon oczywiście wpiołem do ładowarki za wczasu i o całęj nocy był już mocno rozgrzany.

Przyzwyczajony do fochów MS wyjołem baterię i rozpoczołem proces ponownie. Mija 2ga godzina a on jak się kręcił tak się kreci.

Jakieś pomysły ?

Telefon często aktualizowałem, był w najnowszej wersji softu i wszystkich aplikacji. Ma włożoną kartę pamięci.

Koloru czarnego, jeżeli to ma pomóc :smileyhappy: Telefon ma jakieś 2 - 3 miesiące, wciąż na gwarancji.

Użyj zwykłego tekstu.
Guru komórek
nismonet

Dot.: Lumia 520: Problem z przywróceniem

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
Mxer

Wykonałem następującą czynność, ładowałem baterię przez jakies 2h z wyłączonym fonem. Po tym czasie włączyłem i wystartował.

Ot, taki kaprys.

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
Istria

Cześć @Mxer,

Dziękujemy za odpowiedź zwrotną.

Bylibyśmy wdzięczni za wynagrodzenie gwiazdką Kudo zaakceptowanie jako rozwiązanie postu użytkownika, który Ci pomógł lub swojego własnego, jeżeli uważasz że sam rozwiązałeś daną kwestię.

W ten sposób post ten będzie bardziej widoczny dla pozostałych uczestników Forum, którzy mogą mieć te same pytanie w przyszłości.

W razie potrzeby pozostajemy do Twojej dyspozycji.:smileyhappy:

Serdecznie pozdrawiam,

Istria

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.