Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 2

Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Od jakiegoś czasu nie gaśnie ekran podczas rozmowy, przez co rozłączam niechcący połączenia. Czujnik zbliżeniowy na pewno działa, bo podczas łączenia rozmowy i zasłonięcia czujnika ekran gaśnie. Podczas rozmowy już nie. Dzieje się tak gdy ja dzwonię do kogoś lub gdy ktoś dzwoni do mnie.

 

W ustawieniach telefonu nie widzę nigdzie możliwości włączenia/wyłączenia wygasania ekranu podczas rozmowy. Oprogramowanie mam najnowsze. Do tej pory wszystko działało sprawnie.

Guru komórek
Posty: 1 942

Dot.: Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Jeżeli restart telefonu nie pomaga to polecam resetowanie telefonu według wskazówki z artykułu Nokia Lumia 520 - Mój telefon nie działa lub nie odpowiada w oczekiwany sposób.

Contributor of the month

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 2

Dot.: Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Tego się obawiałem, że taka będzie odpowiedź. Ogólne telefon sam się naprawił. Sam się zepsuł to i sam się naprawił. Szkoda, że moje auto tak nie potrafi :smileyhappy:

Profesor
Posty: 417

Dot.: Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Może coś tam było zabrudzone. Bo nawet jeśli coś się "samo psuje" to na pewno się samo nie naprawia :smileywink:
Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Ex-Moderator (Retired)
Posty: 466

Dot.: Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Cześć hepipipol,

 

Witaj na Forum Pomocy technicznej Nokia. 

 

Blokowanie ekranu podczas rozmowy aktywowane jest przez czujnik zbliżeniowy - owalne pole znajdujące się w prawym górnym rogu, z przodu telefonu (widoczny jedynie pod światło). Blokada klawiatury aktywowana jest jednak, kiedy w pobliżu czujnika znajduje się jakiś przedmiot (w domyśle twarz podczas rozmowy), deaktywowana jest po odsunięciu telefonu od tego przedmiotu. Upewnij się, że czujnik nie jest przysłonięty folią zabezpieczającą lub pokrowcem telefonu. Prosimy też podczas rozmowy przetrzeć palcem czujnik zbliżeniowy i sprawdzić jego działanie.

 

Jeżeli problem będzie się powtarzać należy udać się do serwisu w celu skalibrowania czujnika zbliżeniowego.

 

Lista serwisów dostępna jest na stronie:

http://nokia.ly/CarePoints

 

Pozdrawiam,

KasiaK

 Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia