Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 610 i kopiowanie książki telefonicznej

Nowy użytkownik
komserwis

Lumia 610 i kopiowanie książki telefonicznej

Witam!

Proszę o informację z jakimi modelami telefonów współpracuje Lumia 610 aby skopiować książkę telefoniczną do innego modelu telefonu nokia oprócz innej Lumii.

Próbowałem wykonywać synchronizację kontaktów z innymi modelami min.2700c,E51,E52,Asha 311 i Asha 302 i niestety żaden z w/w nie jest ,,kompatybilny,, z tym modelem więc proszę o informację jaki model podoła temu zadaniu.

Ps.Chodzi o kopie kontaktów z Lumia 610 a nie do Lumia 610!

Dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!

Profesor
banlec

Dot.: Lumia 610 i kopiowanie książki telefonicznej

Raczej z żadnym. Jedyne co możesz zrobić to zsynchronizować kontakty z kontem online, zalogować się na to konto i pobrać kontakty z niego, po czym załadować sobie do innego telefonu.

Nowy użytkownik
amstaf77

Mam ten sam problem będzie miał go każdy, który np. będzie musiał reklamować lumie co wtedy???

Kontakty te da się pobrać z konta, ale tylko do pliku (WLMC), który nie jest obsługiwany przez starsze modele telefonu.

Jeśli ktoś wie, co zrobić proszę o dokładny opis.

Ekspert Techniczny
GeexBox

W L920 jest udostępnianie danych kontaktowych, po wejsciu w kontakt menu w prawym dolnym rogu - udostępnij kontakt, potwierdzamy i mamy do wyboru opcje sposobu udostępnienia: bluetooth, wiadomości i wszystkie nasze konta podłączone do systemu. Nie znalazłem opcji udostępnienia wszystkich kontaktów hurtowo.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy: