Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Lumia 620 Sarj süresi

Yeni kullanıcı
can52
İleti Sayısı: 2

Lumia 620 Sarj süresi

[ Düzenlendi ]

Yaklaık 1 hafta önce nokia lumia 620 aldım. Telefonu fazla kullanmama rağmen sarj 2 gün gidiyor. Bu normal mi ? Şarj süresini nasıl uzatabilirim. BU konuda tavsiyelernizi beklıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Danışman
marin35
İleti Sayısı: 57

Wi-fi kapat
Ekran kapanma zamanını 30 sn. yap
Pil tasarrufu seçeneğini kullan
Ekran parlaklık seviyesini azalt
3G bağlantısı yerine 2G bağlantısına geç
Bluetooth kapat
Konum kapat
Arka plan görevlerini kapat
Titreşim kapat
Yeni kullanıcı
can52
İleti Sayısı: 2

arka plan uygulamasını nasıl kapatabılırım bunun ne yapmam lazım

Danışman
marin35
İleti Sayısı: 57

[ Düzenlendi ]

Menüde Ayarlar'a bas,tüm ayarlar sayfası çıkacak. Sonra telefon sayfasını sağa kaydır.

Moderator
AtakanT
İleti Sayısı: 20

Güç tasarrufu için Nokia Sıkça Sorulan Sorular'a göz atabilirsiniz.

Saygılar,

Atakan.

Kayıtlı kullanıcı
veysel
İleti Sayısı: 1

2 gün önce nokıa lumia 620 aldım ama şarjı çok çabuk bitiyor 6  7 saatte bitiyor ve oynamadığım halde bile şarj yüzdesi düşüyor yardımcı olursanız 

Kayıtlı kullanıcı
steman
İleti Sayısı: 1

nokia lumia 620'yi daha yeni aldım, gece yatmadan önce bütün uygulamaları kapattım ve tassaruflu pil kullandım. yüzde 96'sı doluydu, sabah uyandığımda yüzde 25'i doluydu (toplam 8 saat uyudum). bu soruna nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35

merhaba steman, dediğin olay gercekten cok garip geldi bana bende 820 kullanmaktayım uyurken bıraktıgımda telefonu kalktıgımda (yaklaşık 7-8 saatlik uykuda ) en fazla % 10 falan inmiş oluyor.fakat bir kere dediğin gibi oldu yatarken % 80 di şarjım kalktıgımda telefon kapanmıştı ki bunun sebebide gece oyun oynarken oyunu kapatmayı unutup uyuya kalmam acaba sendede boyle bir şey olmuş olabilirmi ? evet windowslarda menu tusuna basınca bir süre sonra uygulama yada oyunları kendisi kapatıyor fakat bazı oyunlara kendin çıkış demezsen açık kalabiliyor muhtemelen öyle olmuştur.eğer sebep bu değilse kesinlikle bir nokia servisine gitmeni tavsiye ederim normal şartlarda cok az bi şarj süresi çünkü. iyi forumlar...