Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 625: Problem z chatem na Facebooku

Zarejestrowany użytkownik
michal1996

Lumia 625: Problem z chatem na Facebooku

Witam,

jestem użytkownikiem telefonu Nokia Lumia 625. Od kilku dni mam problem z chatem na facebooku. A dokładniej - przy sprawdzaniu kto jest dostępny wyświetla mi się "Nie można uzyskać połączenia, aby sprawdzić kto jest dostępny". Przeczytałem już wiele artykułów na ten temat i próbowałem już wszystkiego co było tam napisane począwszy od usunięcia aplikacji facebook i skype, później usunięcie konta facebook z telefonu i ponownie go dodanie, a na końcu parowanie tego konta z kontem live. Próbowałem również sprawdzać ten chat na wi-fi jak i na Transmisji danych (sieć PLAY). Jenak żaden z tych sposobów nie pomógł nawet na chwilę. Czy ma ktoś na to jakiś sprawdzony sposób jak to naprawić i wie czym jest  spowodowana ta "usterka"?

Z góry dzięki! :smileywink: