Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 820 - Zawieszanie windows 8

Doradca
ramzio

[ Edytowane ]

@anthrax, podaj pełną listę zainstalowanych aplikacji na telefonie. Obstawiam, że to któraś z nich powoduje problem. U mnie tak jest. Wykryłem już 2 z nich. Jedna to Skype, a druga najprawdopodobniej Gdzie jest moja paczka po ostatniej aktualizacji. Problem był, ale po odinstalowaniu tych aplikacji zniknął.

Uczestnik
antrhrax

Tylko Skype miałem zainstalowany ale po instalacji nawet nie zdążyłem go włączyć. Odesłałem telefon znowu na serwis ale tym razem opisałem wszystko dokładniej. Mam nadzieję że tym razem nie oleją sprawy.

Nowy użytkownik
zarazinho

Albo masz ''wypieta'' kamere albo prosty blad systemu windows, jezeli po odpaleniu kamery nie pojawia ci sie 'error' to mysle ze prosta aktualizacja calego systemu zalatwi sprawe
Doradca
ramzio

Wcale nie musisz odpalać skype'a. Wystarczy że będzie zainstalowany i tak będzie się działo. U mnie jak odinstalowałem to przestał się wieszać. To samo jest z aplikacją Gdzie jest moja paczka.

Uczestnik
antrhrax

Nie jestem do końca przekonany że skype ma coś do tego. Czemu w htc 8s działa normalnie? Obecnie wróciłem do mojego E900 i także chodzi wszystko bez zarzutu. Przed pierwszym oddaniem na serwis raczej nie miałem go zainstalowanego.

Próbowałem kilka razy z aktualizacją softu. Zazwyczaj po 1 dniu usterka znowu się pojawiła.

Dlaczego te "przywieszki" pojawiają się tylko w niektórych modelach? Sądzę że nokia wypuściła na rynek dość dużo bubli w 1szej serii i niestety teraz my użytkownicy musimy się z tym tematem męczyć. Wystarczy pochodzić po forach i zobaczyć że jest sporo tego typu problemów.

Doradca
ramzio

Spójrz na ten temat: link.

Zarejestrowany użytkownik
gwizdek82

Zauważyłem, że jak nie naładuje baterii do końca to telafon się wiesza a jak naładuję to wszystko jest wporządku 

Uczestnik
requieh_pl

Miałem ten sam problem z zawieszaniem się 820.

Objaw - telefon nie reagował na żadne przyciski. 

Kiedy to się działo:

- zawsze przy pozostawieniu do ładowania na noc

- spontanicznie w każdym innym przypadku

Jaki miałem sposób na zawieszony telefon - jedynie zdęcie obudowy (a przy obudowie do ładowania bezprzewodowego to jest trochę utrudnione) i wyjęcie baterii... sic....

Co pomogło:

- upgrade do najnowszej wersji oprogramowania 1232.5957.1308.0001

Na telefonie mam m.in. Skype, Lync, Battery (by Athur Semenov), Dashboard (by Nazer Aminou) do skrótów ustawień z ekranu głównego, RapDialer i mnóstwo innych. Katuję telefon jak tylko mogę i od momentu upgrade'u zero zawieszeń.

Zarejestrowany użytkownik
smoczysko88

Witam wszystkich,

Na forum jestem trochę nowy. 

Mam problem jak większość ludzi tutaj wypowiadających się:

Telefon Lumia 820

Zawiesza się - Niekatywny ekran, brak reakcji na którykolwiek przycisk.

Jak już niektórzy tutaj opisywali, odinstalowałem Skype, różne inne aplikacje też odinstalowywałem, problem czasami znikał na 1 - 2 tygodnie, ale wkońcu niestety powracał. Z problemem zmagam się od stycznia. Na początku myślałem że aktualizacje na które kazali czekać do końca lutego pomogą, ale niestety... Po ich zainstalowaniu problem powrócił. Poza tym zauważyłem, że cała sprawa się nasila po zainstalowaniu jakiejś aplikacji. I ludzie którzy piszą żeby coś tam odinstalować rozumiem, że to może rozwiązać problem, ale wkońcu mamy smartfona i chyba nie o to chodzi żeby nie używać niektórzych aplikacji?! 

W chwili obecnej się poddaję i zamierzam oddać telefon do serwisu... Mam nadzieję że mi pomogą.

Pozdrawiam wszystkich