Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Lumia 820 kendi kendine kapanıyor

Profesör
KIZILIRMAK
İleti Sayısı: 268

Merhaba

Bataryanızın dişlerini sıkabilr misiniz acaba? Büyük ihtimal bataryanızın dişleri gevşemiştir.Dişleri kırmadan düzgün bir biçimde sıkabilirseniz sorun giderilecektir.

İyi günler

6630,E52,N8,E7,N9,L800,L920 Elçisi.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz =)
Yeni kullanıcı
can63
İleti Sayısı: 5

ya ne dişi ne bataryası sim kartı taktığımızda oluyor bunlar bi çare bulsunlar

Profesör
KIZILIRMAK
İleti Sayısı: 268

Can63 Size en yakın Nokia Care noktasına götürürseniz sorun hallolacaktır. Biz burada en pratik işlemleri söyleyerek sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz hemde bir çıkar göz etmeksizin !

6630,E52,N8,E7,N9,L800,L920 Elçisi.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz =)
Yeni kullanıcı
Tackalman
İleti Sayısı: 3

Merhaba,

Ayn sorun yaklaşık 3 haftadır bende de oluyor. Nokia Lumia 820 kendi kendini kapatıyor. Power ve volume down düğmesine beraber yaklaşık 10 sn kadar basınca telefon titrior ve açılıyor fakat ekran siyah kalıyor. Garip şekilde telefon çalııyor zira kendimi arayınca çalıyor.

Pili çıkarıp bir iki defa geri taktım arada açılıyordu fakat dğn den beri artık erkan hiç geri gelmiyor.

Danışman
sinangurer
İleti Sayısı: 23

Telefonu formatlayın tekrar kurulum yaparken eski bir yedek var yükleyimmi derse hayır deyin sıfırdan kurulum yapın ve her önünüze gelen programı kurmayın kuracaksanızda ücretli programların denemelerini kurun hoşunuza giderse satın alırsınız program var programcık var sorun genelde programların uyumsuzluğundan konum bölge türkiye ile mağzaya girin bazı program ve oyunlar a.b.d konumu olmadan çalışmaz örnek nfs araba yarışı oyunu konum a.b.d olmadan çalışmıyor telefonda bu tarzda eksiklikler var

5800 , N9 , Lumia 820 , Lumia 920 = Nokia Manyağıyım :smileyhappy:
Kayıtlı kullanıcı
burjuva1978
İleti Sayısı: 1

arkadaşlar... 820 lerde cidden donma ve kapanma sorunu çok sık yaşanıyor.... en kötüsüde nokia müşteri hizmetleri yada servislerinin böyle bir sorun yokmuş gibi davranmaları... ziraa başlarını kuma sokmala güneşi inkar edemezler..  yazılımla düzelene kadar yapılabilecek hiçbirşey yok... hepimize geçmiş olsun....

Kayıtlı kullanıcı
hosgoru1970

aynı sorunu bende yaşıyorum alalı iki hafta oldu, cihazımda dikatimi çeken şey hafıza kartını takınca kapanması daha sık oluyor hafıza kartı harıcinde her hangi bir sorun yok. Bu nedenle ultra class 10 micro sd aldım sorun aynı. servise götürdüm üç gün denediler cihazda yoğun proğramlardan dolayı kapanma teşhisini koydular ve aynı şekilde geri aldım bu durumda ne yapabiliriz acaba bilen varmı.

Danışman
marin35
İleti Sayısı: 57

Telefona yüklenilen uygulamalardan olabilir.Telefonu sıfırla,yani fabrika ayarlarına geri dön seçeneği çözüm olabilir.Daha önce fotoğraf ve önemli verilerinizi yedeklemeniz gerekli.
Yeni kullanıcı
mervee

arkadaşlar bende lumia 820 kullanıyorum. benim telefonunda bir kere kapandı. bataryayı cıkarmak zorunda kaldım ancak bataryanın telefona gore kucuk oldugunu farkettım ve eski usul telefonla batarya arasına kagıt sıkıstırdım 2 gun oldu birdaha kapanmadı . aynı sorun tekrar olursa servise göndericem.
Danışman
mağdur
İleti Sayısı: 65

Aralık ayının sonunda aldığımda yaklaşık 1 ay ben de aynı sorunu yaşadım. Satın aldığım Nokia Mağazasındaki satıcı eski SİM kartımı bir aparatla küçültüp telefona takmıştı. Belki bu yüzdendir diye Ocak sonu gittim bir Turkcell Merkezinde yeni orijinal bir Mikro-SİM kartı aldım. O gün, bugündür kapanma sorunu olmadı. Eğer eski SİM'inizi kullanıyorsanız, yeni yüksek kapasiteli SİM ile değiştirin derim.

Telefonu, özellikle SD-kart'a uygulama ve oyun yüklenmemesi nedeniyle çok eleştiriyorum ama, kapanma sorunu bana SİM'denmiş gibi geliyor.

Bilge
heredot90
İleti Sayısı: 42

Sim kart degistirme işe yaramadi teli sattim kurtuldum
Bilge
heredot90

Teli sattim sorun kalmadi
Danışman
marin35
İleti Sayısı: 57

O zaman konuyu kapatabilirsiniz.
Bilge
heredot90

Konu benim icin kapanmistir zaten, ancak benim gibi acı tecrübe yaşayan arkadaşlar için konu maalesef kapanmamıştır, saygılar...
Danışman
mert3548
İleti Sayısı: 19

çok ilginç alalı 3 ay oluyo tek sıkıntım şu kapasite ekranı dönmesi yoksa gayet iyi ne kadar hafızam 7.3 den 7 si dolu olana kadar şu ara biraz yavaş oda diğer klasörü yüzünden sıkışma oldu düzelirse harika olucak gıcır gıcır telefon :smileyhappy:
Kayıtlı kullanıcı
Olcayto85
İleti Sayısı: 3

Son gelen geniş çaplı güncelleme sayesinde telefon kendi kendine kapanmaktan kurtuldu. Diğer arkadaşlarda durum nasıl?

Uzman
sophisticated
İleti Sayısı: 9

selamlar..
lumia 920 kullanıyorum sesin kopuk kopuk gitmesi sorunu bende de var.. telefonlar akıllı telefon olurken temel işlevi olan telefon etme özelliğini kaybediyor..
Uzman
sophisticated
İleti Sayısı: 9

:smileyvery-happy: kesin çözüm yani, alan yandı o zaman.
Yeni kullanıcı
ümranali
İleti Sayısı: 2

1 aydır lumia 920 kullanmaktayım. kendi kendine kapanma sorunu var. 3 kez oldu ve beni çok zor durumda bıraktı. şimdi de dokunmatiği her zaman çalışmıyor. inşallah garanti de değiştirebilirim.çok üzüldüm böyle bir telefonda olmaması gereken şeyler. gereği yapılmazsa nokia da şikayetimi heryere bildireceğim. 

Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Herkese merhabalar,

A) Telefonunuzu açamıyorsanız aşağıda sunulan birkaç basit adımları uygulayabilirsiniz.

1. Telefonunuzu şarj cihazından çıkarın.

2. Ses seviyesini azaltma tuşunu basılı tutun ve şarj cihazını bağlayın. Ekranda bir ünlem işareti (!) görünür.

3. Sırayla aşağıdaki tuşlara basın: ses seviyesini artırma, ses seviyesini azaltma, güç, ses seviyesini azaltma.

Telefonunuz otomatik olarak sıfırlanır ve ön yüklemesi yapılır. Bu işlem birkaç dakika sürebilir.

NOT : Telefonunuzu açabiliyorsanız: 

Açılış ekranında sola kaydırın ve Ayarlar > Hakkında > Telefonunuzu sıfırlayın öğelerine dokunun.

B) 
Telefonunuz için yeni bir yazılım olup olmadığını kontrol etmek için, açılış ekranında sola kaydırın ve sırasıyla Ayarlar > telefon güncellemesi > güncellemeleri kontrol et'e dokunun.

Telefonunuz için kullanılabilir yeni yazılım varsa, yazılımı güncelle'yi seçin.

NOT : Güncelleme için çok miktarda verinin aktarılması gerekebileceğinden, yazılımı güncellemek için bir Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz. Telefonunuzdaki kişisel içerik silinmez.

Yazılımınızı güncelleme konusu hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

C) Eğer yukarıda yapılan işlemler, hala telefonunuzu açmanıza yardımcı olmadıysa, size en yakın Nokia Destek Noktaları ile iletişime geçiniz.

Nokia Destek Noktaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuştur.
Saygılar.