Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 820: problem z logowaniem na konto Nokia

Zarejestrowany użytkownik
ucjan

Lumia 820: problem z logowaniem na konto Nokia

[ Edytowane ]

Witam

mam lumie 820 i gdy chce skonfigurowac konto Nokia caly czas pisze mi tylko ze sie laczy i nie ma żadnej reakcji restartowanie telefonu nic nie pomaga. Proszę o pomoc

Informacja moderatora : tytuł edytowany

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
Istria

Dot.: Lumia 820: problem z logowaniem na konto Nokia

[ Edytowane ]

Witaj ucjan,

Czy podczas próby stworzenia konta Nokia telefon jest podłączony do Internetu?

Aby skonfigurować w telefonie konto poczty e-mail, musisz mieć uruchomione połączenie przesyłania danych lub połączenie Wi-Fi. Więcej informacji zawiera artykuł Łączenie z siecią Wi-Fi.

Proszę przeczytaj również ten artykuł, dotyczący konfigurowania i usuwania konta e-mail.

Podziel się z nami czy te wskazówki były pomocne.

Miłego dnia:smileyhappy:

Istria

Informacja moderatora : tytuł edytowany

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
ucjan

Witam

Oczywiscie ze mialem dostep do Internetu uruchomiony, powodu tego problemu nie znalazlem ale znalazlem rozwiązanie, mianowicie zresetowalem telefon ( przywrocilem poczatkowe ustawienia ) po tym zabiegu bez problemu moglem sie zalogować do konta

Użyj zwykłego tekstu.
kubamemphis

Ja w lumii 720 mam ten sam problem, tyle, że przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Co robić?

Użyj zwykłego tekstu.
Guru komórek
nismonet

Spróbujcie panowie zalogować się korzystając z aplikacji HERE Maps. Być może to pomoże.
Contributor of the month

Użyj zwykłego tekstu.